Halový turnaj Brno - ročníky 2008

25.11.2018 | Boris Didov

Halový turnaj Brno - ročníky 2008

V neděli dopoledne se ročníky 2008 poprvé v této zimní sezóně zúčastnili halového turnaje. Hrálo se systémem každý s každým, kde naši soupeři byli kromě Hodonína, městské části Brna a jeden tým holek SK Líšeň. Celková bilance z turnaje je 1 výhra - právě s týme holek z Líšně, 1 nešťastná remíza po dobrém výkonu, 1 prohra po velmi dobrém výkonu, právě s Hodonínem, a další 2 prohry po špatných výkonech. Možná se na nás podepsala naše sestava, když jsme poprvé nastoupili kompletní a kluci nevěděli, možná i já, kdo kde a jak hrát. Máme hodně obránců a žádný typický ofenzivní typ hráče a střelce.

Největším problémem a velkým rozdílem mezi námi a ostatními týmy byla hra našeho brankáře, rozehrávka od brány a s tím spojený pohyb po hřišti bez míče a hledání si volného prostoru. S pohybem po hřišti má problémy většina dětí, a s tím je spojen také naše špatná rozehra od brankáře, kterému musíme s rozehrou pomoci. Tento problém jsem si s klukama na tréninku již několikrát definovali, pracujeme na něm, ale provází nás po celou podzimní část sezóny. Myslím, že na velkém hřišti už tento problém tak viditelný není. Jakmile ale přejdeme na mnohem menší halu, tak se ukáže daleko markantněji.

Snad jsme se z prvního turnaje poučili a další domácí turnaj už ukáže zlepšení.

Sestava: Uher L., Bartoš T., Kepák F., Moravec P., Didov O., Petrla Z., Kaňa V., Slezák L.,

Lanžhot - Nové Sady 3:0

aktualizováno 19.3.2019Lanžhot – Lanžhot vstoupil do jara se třemi novými posilami a ty se při své premiéře ukázaly v dobrém...

Start jarní části fotbalových soutěží je tady!

Po dlouhé zimní pauze startuje jarní část sezony 2018/2019!

Soupiska mužů pro jarní část FORTUNA MSD

Soupiska mužů pro jarní část sezony 2018 / 2019.

Lanžhot - HFK Olomouc 1 : 1

Fotbalisté Lanžhota ladili formu pro první divizní duely

Zápas s FC Svratka ZRUŠEN!

Turnaj U11 - Lanžhot, 16.2.2019

Papučák 2019