Na úvod porážka

15.07.2019 | Boris Didov

Lanžhot - ŠK Slovan Bratislava jun.

V prvním přátelském utkání se představili naši borci na hřišti v Kosticích a za soupeře si hned na úvod vybrali velmi silného a dle jména, také zvučného soupeře. Soupeřem byl tedy ŠK Slovan Bratislava juniorka, která postoupila do druhé slovenské nejvyšší ligy.

Utkání bylo zejména v prvním poločase vyrovnané a brankové příležitosti přicházely na obou stranách. Postupem času náš soupeř převzal iniciativu, a tu také proměnil do podoby branek. Domácímu trenéru Valachovičovi chybělo hned několik opor, ale zároveň zkoušel nové hráče. Poprvé se za naše mužstvo představil Vitězslav Bárta, který by měl v průběhu letní přestávky přestoupit z FC Velká Bíteš (obrana). Dále se představili Roman Svitok (záloha), Jakub Lenhard (útok) z FC Baník Prievidza, Vojtěch Straka (záloha) - ČAFC Židenice. Zranění nepustilo do utkání další posilu, a to Timoteje Královiče (útok) z OFK Malženice.

Muži A | Sobota 07.09.2019, 16:00
Žďár nad Sázavou - Lanžhot