Josef Říha | | klub

Fotbalové zápasy zcela bez diváků!

Od pondělí 5.10.2020 platí vládní opatření, dle kterých musí fotbalové utkání proběhnout zcela bez diváků! Toto jako klub musíme plně respektovat, proto žádáme o respektování tohoto nařízení, které nemůžeme nijak ovlivnit, také všechny naše příznivce a nedožadovali se vstupu na stadion.
Utkání Sokol Lanžhot - Start Brno můžete přesto sledovat živě a to po kliknutí na odkaz: TVcom.cz

Pouze majitelé permanentních vstupenek mají možnost se tohoto utkání zúčastnit jako členové pořadatelské služby, a to do celkového povoleného limitu 130 osob v areálu (hráči, realizační týmy, rozhodčí, pořadatelé, kameraman, hlasatel, novináři, atd....)