Lanžhot se vrací z Vysočiny s prázdnou

Ani ve druhém letošním divizním zápase fotbalisté Lanžhota bohužel nebodovali. Na hřišti Havlíčkova Brodu vyběhli ve stejné sestavě jako minulý týden a od 22. minuty vedli, když se vyběhnuvší domácí brankář srazil s dvěma hráči a Roman Sabler pohodlně vstřelil úvodní gól. Domácí fotbalisté ale ještě do poločasu zápas dvěma brankami během pěti minut otočili. Po změně stran se v úmorném vedru Lanžhotští sice snažili o vyrovnání, ale jejich pokusy se do sítě nedostaly a četné centry do vápna gólman posbíral. A protože domácí se spokojili s nejtěsnějším vedením a nikam se nehnali, skončil zápas výsledkem 2:1 pro domácí. O své první divizní body si tak zahraje Lanžhot v příštím kole, v neděli 22. 8. od 16:30 hodin hostí Na Šlajsi Start Brno.

Program zápasů našich mužstev (DOPLNĚNA POZVÁNKA)

Kde a kdy hrají naše mužstva o následujícím víkendu zápasy?

Přehled věech našich víkendových výsledků.

deník.cz: Lanžhot ve Staré Říši nezaváhal. Potřebovali jsme se rozjet, přiznal Hílek

Napravili reputaci. Fotbalisté Lanžhota po dvou porážkách opět naplno bodovali. V sobotním duelu dvaadvacátého kola divize D zvítězili na...