3. kolo, čtvrtek 17.09.2015, 17:00

Boris Didov |

Zasloužená prohra ml. přípravky

Brankáři: Didov O., Doležel J.,
Sestava: Uher V., Paulík Š., Darmovzal D., Bartoš T., Bothig T., Hrnčíř A., Štastný A., Petrla Z.,

branky: Darmovzal David 2x, Uher Václav

Stadion: Valtice

Další mistrovské utkání jsme sehráli netradičně ve čtvrtek na hřišti soupeře ve Valticích. Starší přípravku jsme museli opět doplnit o Létala Michala. Také nám chyběl Uher Lukáš, kterého jsme nevzali z důvodu neúčasti na tréninku, ač o něm věděl, ale dal přednost zábavě.

Utkání se nám od začátku nepovedlo a celkem brzy jsme prohrávali 2:0, jen z toho důvodu, že byl soupeř důrazný před naší brankou. Zbytek utkání probíhal ve stejném duchu. Nedokázali jsme si nahrát, vytvořit tlak na soupeře, chyběla nám dravost, a co mě nejvíc zklamalo, že jsme nedodržovali základní věci při herních situacích, které jsou dětem kresleny na tabuli. S těmi mladšími se všechny herní situace nacvičovaly den před utkáním a nestačil jsem se divit, co někteří na hřišti předváděli. Některé děti dosud nerozeznají rozdíl mezi posty útočníka a obránce a chování se na hřišti na těchto postech.   Původně jsem nechtěl do zápasu vůbec zasahovat a nechat děti hrát samé. Dlouho mě to ale nevydrželo.

Vše by se mělo zlepšit větším počtem tréninků, což se budeme snažit dětem dát. Děti si musí všechny základní herní situace zautomatizovat a nepřemýšlet o nich. Snad se to projeví v následujících utkáních.

Kde a kdy hrají naše mužstva následující zápasy?