4. kolo, neděle 27.09.2015, 14:00

FK Moravská Nová VesSokol Lanžhot

Boris Didov |

Nezasloužená prohra v Moravské - ml. přípravka

Brankáři: Didov O., Doležel J.
Sestava: Paulík Š., Darmovzal D., Bartoš T., Bothig T., Hrnčíř A., Šťastný A., Petrla Z.,

branky: Darmovzal David 2x

Stadion: Moravská Nová Ves

Další utkání, v pořadí třetí ze čtyř jsme sehráli na hřišti soupeře. Tentokrát jsme se museli obejít bez Vaška Uhra a Michala Létala, kteří opět doplnili starší přípravku a bez nemocných Lukáše Uhra a Lukáše Dřeva. Odjížděli jsme tedy bez nějakých očekávání. Opět jsem se snažil, aby jsem do zápasu nevstupoval a nechal děti hrát. Dlouho to nevydrželo, a to z předvedené hry, jakou děti předváděli. Myslím tím dobrou hru a bojovnost, což mě hodně překvapilo.

Vedli jsme 2:0 a soupeře jsem přehrávali více bojovností než hrou. Měli jsem více ze hry, a také více brankových příležitosti. Naši borci jsme rozdělili opět na dvě čtveřice. V té druhé opět nezklamaly ty herně mladší děti a vytvořily si opět i brankové příležitosti, které bohužel nevyužili. Ale jde vidět, že je to baví, to se projevuje také na jejich účasti na tréninkových jednotkách. Nakonec jsme vedení neudrželi, kdy jsme dostali dvě branky po hodně zbytečných chybách, které jsme si už vysvětlili a už se snad nebudou opakovat. Zlepšilo se nám už docela postavení dětí při herních situacích, které poctivě trénujeme.

Opět také musíme pochválit velkou diváckou kulisu, která nás přijela podpořit na hřiště soupeře. Ale prosím hlavně za děti, fanděte jen tak, aby to nerozptylovalo děti, které zrovna hrají. Oni se moc snaží, mnozí to ještě nevidí na hřišti tak jak ostatní okolo a potřebují čas se vše naučit. Zvláště ti nejmladší jsou tři sezóny pozadu. Chce to čas, ale to přijde.