Zlepšená produktivita v druhé půlce přinesla utrápené vítězství.

Bartoš - Straka, Trčka, Velický, Matuškovič - Chromeček, Hílek, Kleiber, Chvál (81' Hrnčíř) - Čambal (85' Polášek), Pálka

Konečný - Müller, Horák, Václavek (76' Miksan), Černý - Preč, Kamenický (73' Přikryl), Kolář, Stara (65' Minx) - Martínek, Fadrný

branky: 79'+84' Čambal Lukáš, 63' Pálka Tomáš - 10' Fadrný
ž.k.: 20' Straka, 21' Hílek, 49' Kleiber - 35' Václavek, 43' Kolář, ' Horák, 71' Černý
rozhodčí: Štipčák M. - Vondryska L., Pátek D.

Stadion: stadion Na Šlajsi

Utkání Na Šlajsi se hrálo za letního počasí a teplot. Úvod patřil domácím, ale nejprve po vysunutí Velickým neuspěl sám před Konečným Čambal a střela Kleibera letěla těsně nad bránu. Jak má vypadat produktivita předvedli názorně hosté po deseti minutách, když se ze strany prosadil Fadrný a Boskovice šly do vedení – 0:1. Domácí tým následně nepříznivým vývojem hodně znervózněl a na jeho kopačky se nastěhovalo až moc nepřesností a zbytečných ztrát. Hosté tak mohli své vednení navýšit, ale Černý pálil nepřesně a nebezpečnou střelu Fadrného zneškodnil Bartoš. Do konce půlky se hra plná nepřesností na obou stranách odehrávala ve středu hřiště bez ohrození gólmanů.
Ani druhá půlka obraz hry příliš nezměnila, domácí se sice hodně snažili, ale dnes se jim vůbec nedařilo. Přesto měl Kleiber obrovskou příležitost, minul však odkrytou branku. Po hodině hry nejprve zakončoval v dobré pozici Straka přímo do náručí gólmana, aby vzápětí protrhl domácí trápení Pálka a srovnal na 1:1. Hosté se druhé půlce nikam netlačili, spíše hledali každou příležitost jak ušetřit čas a to se jim nakonec nevyplatilo. V závěru se dvakrát v rozpětí pěti minut dokázal prosadit Čambal a strhl tak vítězství na stranu domácích – 1:3.
I když Lanžhot herně tentokrát nijak neoslnil, připsal si tři body.