V utkání přerušeném silnou bouřkou jsme zaslouženě získali plný počet bodů.

Bartoš - Chromeček (30' Straka), Velický, Trčka, Matuškovič (81' Trubač) - Chvál, Polášek, Hílek, Čambal (68' Hrnčíř) - Kleiber, Pálka

Sparta Brno:

Dang - Loup, Lerch, Zavadil, Hodek - Foukal, Cigánek, Ianosteac, Ryšavý (64' Vítek) - Musil - Loprais

branky: 20'+90' Pálka Tomáš, 11' Čambal Lukáš, 30' Velický Stanislav - 56' Ianosteac

ž.k.: 23' Hílek - 9' Zavadil, 57' Loup
rozhodčí: Skoupý O. - Kučera J., Šišma O.

Stadion: stadion Na Šlajsi, Lanžhot

Začátek oboustranně útočného utkání začal opatrně, první střelu vyslali hosté, mířili však hodně nepřesně. Po deseti minutách hry uvolnil Hílek ideálně Čambala a ten nedal Dangovi šanci – 1:0. Domácí se dále tlačili k zakončení, Čambal vyslal Chvála, toho ale vychytal hostující gólman. Ten ale musel po chvíli kapitulovat, když se k zakončení odhodlal Pálka a jeho střela zapadla přesně k tyči – 2:0. Hosté se snažili odpovědět, prudká střela Lopraise proletěla malým vápnem domácích. Po půlhodině hry zakončovali hosté nedůraznou střelou, aby na druhé straně našel před brankou Čambal Pálku, míč však jen těsně proletěl kolem tyče. Nejkrásnější okamžik utkání nabídl vzápětí všem divákům Velický, který napřáhl z dvaceti metrů a „klasickým Angličanem“ o obě tyče zvýšil vedení už na – 3:0. Zakončení Pálky opět jen těsně minulo branku. V závěru poločasu mohli 2x korigovat hosté, když nejdříve zakončovali nad bránu a těsně před hvizdem opět mimo tyče.
Sparta se přece jen dočkala, když se po deseti minutách druhé půle nadvakrát prosadil Ianosteac3:1. Poté zase gólové příležitosti Lanžhota, průnik Matuškoviče hasil až v poslední chvíli Dang. Při Kleiberově prvním zakončení hostům nejprve pomohla tyč, po minutě při druhém zase mířil těsně nad branku. Sparta zahrozila hlavou nad branku a Pálka na druhé straně rozezvoněl znovu tyč hostující branky. V 81min. se nad Lanžhot přihnala pořádná průtrž, doprovázená bouřkou a tak muselo být utkání přerušeno. Panovaly obavy, zda se utkání vůbec dohraje, po půlhodině však k dohrání za již mírného deště a bez bouřky obě mužstva nastoupila. Na velmi podmáčeném hřišti se k zakončení dostal Pálka, nejdříve jej vychytal znovu Dang, ale v poslední minutě v samostatném nájezdu podél gólmana upravil na konečných – 4:1.