31. kolo, sobota 18.06.2016, 15:30

Sokol LanžhotFK Mutěnice

Lanžhot - Mutěnice 1 : 3

Tři body do Mutěnic.

Bartoš - Straka, Velický, Trčka, Chvál - Chromeček, Hílek, Polášek (82' Petrla), Čambal - Kleiber, Pálka

FK Mutěnice:

Šupa - Pavelka, Vydařilý, Krupčík, Lamáček - Maršálek, Hromek, Drápal, Válek (77' Hanák) - Bíza (67' Valíček) - Košťuřík

branky: 87' Pálka - 7'+65' Maršálek, 72' Pavelka
ž.k.: 26' Velický, 84' Hílek - 32' Lamáček
rozhodčí: Marinč - Lenfeld, Chabiča

Stadion: stadion Na Šlajsi, Lanžhot

Nepovedené utkání sehráli domácí na závěr sezony. Hrubými chybami v obraně doslova darovali vítězství hostujícím Mutěnicím. Ty dokázaly potrestat hned úvodní zaváhání domácích, kdy se prosadil poprvé Maršálek – 0:1. Po minutě mohl srovnat Čambal, ale jeho hlava do protipohybu Šupy těsně minula branku. Hosté byli dopředu nebezpeční a ve 20min. zachránila Bartoše horní tyč branky. Po půlhodině se tlačil do zakončení Chvál a byl zastaven jen za cenu nedovoleného zákroku. K exekuci penalty se postavil nejlepší střelec domácích Čambal, svou bilanci branek ale nerozšířil, když míč prolétl nad břevnem. Nebezpečnou střelu Straky pak Šupa dokázal vyrazit na roh. Před půlkou se v dobré pozici ocitl Hromek, mířil však vysoko nad.
Do druhé půlky vstoupili aktivněji domácí, střela Hílka však mířila přímo do náručí hostujícího gólmana. Stejně na druhé straně zakončoval do středu branky Hromek. V následující desetiminutovce se rozhodlo o zápase, když po sérii zmatků domácích Válek zakončil nejprve nedůrazně, aby samostatný nájezd po přihrávce domácích neproměnil střelec Košťtuřík! Lanžhot se však nepoučil a dalšími dvěma hrubicemi daroval branky Maršálkovi a Pavelkovi – 0:3. V závěru chtěli domácí alespoň skórovat, ale ani Chvál, ani Čambal se zakončením úspěšní nebyli. A tak slabou náplast dal v závěru hlavou Pálka – 1:3.
Mutěnice si tak odvezli zaslouženě všechny tři body.

Záznam utkání:

3 Velický Stanislav O 90 0 1 0
4 Chvál Erik O 90 0 0 0
5 Chromeček Josef Z 90 0 0 0
8 Hílek Jaroslav Z 90 0 1 0
9 Straka Tomáš Z 90 0 0 0
11 Kleiber Radim Z 90 0 0 0
12 Pálka Tomáš U 90 1 0 0
15 Trčka Jan O 90 0 0 0
16 Čambal Lukáš U 90 0 0 0
17 Polášek Michal Z 81 0 0 0

Kde a kdy hrají naše mužstva o následujícím víkendu zápasy?