Sokol LanžhotFC Hlučín

0:6 (0:0)
Josef Říha | | muži

Lanžhot - Hlučín 0 : 6

V dalším přípravném zápase jsme drželi s naším dnes už bývalým farmářským klubem krok jen první poločas.

Sokol Lanžhot:

Polách - Žaloudek, Velický, Rehák, Uher - Čambal, Polášek, Žáček, Palkovič - Kleiber- Pálka / Petrla

FC Hlučín:

Hampel (46. Hlaváč) – Štefek, Mac, Massaniec – Hudeczek, Fišer, Dostál (60. Hanus), Krejčí (46. Galvas), Badalyan (46. Lukáš) – Szotkowski (60. Jančík), Navrátil (46. Gebauer)

branky: Jančík 2, Hanus 2, Szotkowski, Štefek

Stadion: stadion Na Šlajsi

Komentář

FOTBAL příprava: Hlučín - Lanžhot 6:0

Účastník krajského přeboru z Lanžhotu čekal na závěr soustředění na jihu Moravy třetiligový Hlučín. První poločas sice skončil bezbrankovou remízou, ale po změně stran góly přece jen přišly. Favorit nakonec zvítězil v poměru 6:0.

Ilustrační foto Autor: DENÍK/Jiří Sejkora

Slezané se mohli prosadit už během první půle, ale dvojice gólovek nakonec zůstala ležet ladem. Po změně stran ovšem na hřiště přišli noví hráči a začaly padat branky.

Po dvou přesných trefách si připsali střídající Jančík a Hanus. Následně se trefil Szotkowski a gólový účet uzavřel Štefek. Tato trefa byla dost možná nejhezčí. Na zadní tyč dolétl balon k Macovi, který míč vrátil před bránu a už zmíněný Štefek rozvlnil síť.

„Do druhého poločasu nastoupili čerství hráči. V první půli naše hra nebyla ideální, v tom druhém jsme pak hráli to, co měli. Ze stran chodily centry do vápna a dařilo se nám i prosazovat. Ve druhém poločase Lanžhot odpadl fyzicky," komentoval hlučínský trenér Milan Valachovič.

Autor: DENÍK/Petr Dušek

Aktuální články

Výsledky všech našich mužstev

Přehled věech našich víkendových výsledků.

deník.cz: Lanžhot ve Staré Říši nezaváhal. Potřebovali jsme se rozjet, přiznal Hílek

Napravili reputaci. Fotbalisté Lanžhota po dvou porážkách opět naplno bodovali. V sobotním duelu dvaadvacátého kola divize D zvítězili na...

Z trávníku poslední Staré Říše se vracíme se třemi body

Jak se po dvou porážkách vrátit zpět na vítěznou vlnu? Program fotbalistům Lanžhota postavil do cesty papírově nejslabšího soupeře,...