Ve vloženém kole jsme získali zasloužené 3 body.

Polach - Žaloudek (34. Uher), Trčka, Velický, Šenk - Žáček, Rehák, Kleiber, Palkovič - Čambal (86. Polášek), Pálka

Maloň - Havlík O., Chalupský, Belko, Havlík R. - Moučka, Šťourač, Šíma, Machát (76. Hanák), Buček (46. Štěpánek) - Fretzer

Branky: 61. Čambal, 70. Žáček, 90. Palkovič

Rozhodčí: Hovorka M. - Kučera J., Budovič P.

Diváci: 150

Stadion: stadion Na Šlajsi Lanžhot

Komentář

Lanžhot do zápasu vlétl naplno a hned v úvodu měl dvě velké příležitosti, které ale změnu skóre nepřinesly. Po desti minutách aktivní domácí síť rozvlnili, gól však neplatil pro ofsajd. Po čtvrthodině se ojediněle osmělili i hosté, Šťouračovi však střela vůbec nesedla. Aktita byla dál převážně na domácích kopačkách a po kolmé přihrávce zakončoval Šenk těsně vedle. K zakončení se prodral agilní Palkovič, Maloň však stačil zasáhnout a souboj stejných protihráčů před půlkou končí znovu úspěšně pro hostujícího gólmana, když prudkou střelu vyráží nohou.
Druhá půlka konečně přinesla i brankové vyjádření převahy domácích. Nejprve ještě Maloň zkrotil nadvakrát Pálkovu střelu, aby byl po rychlé rozehrávce přímého kopu Lanžhota krátký na přesnou Čambalovu střelu k tyči – 1:0. Teprve po inkasovaném gólu ukázaly Bosonohy, že umí i dopředu, ale Štěpánek v dobré pozici branku překopl. Na druhé straně vlétl do hostující obrany Čambal a míč směřující podél Maloně do sítě ještě doklepával Žáček – 2:0. Hosté se ještě snažili zápas zdramatizovat, ale tutovku znovu Štěpánka zmařil Polach. Na druhé straně opět Čambal orazítkoval horní tyč, aby v samotném závěru domácí využili nedorozumění hostů a premiérovým gólem Palkovič upravil na konečných 3:0.