8. kolo, sobota 22.10.2016, 10:00

Sokol LanžhotFKM Podluží

Boris Didov | | mládež

ml. přípravka - Podluží 12:7

Dnes podali naši borci výborný výkon, předvedli krásné fotbalové momenty, bojovnost a důraz. To se také promítlo do celkového výsledku. Konečně jsme mohli přivítat mezi námi naši brankářskou jedničku Lukáše a doufáme, že se bude jen a jen zlepšovat.

Brankář: Uher Lukáš
Sestava: Didov Ondřej, Bartoš Tomáš, Petrla Zbyněk, Trubač Kryštof, Šesták Jiří, Šesták Petr, Uher Vojtěch, Hošpes Honza, Slezák Lukáš, Kaňa Vladan, Brbúch Matyáš

branky: Petrla Zbyněk 3x, Didov Ondřej 2x, Bartoš Tomáš 2x, Uher Vojtěch 2x, Šesták Petr 2x, Trubač Kryštof

Stadion: stadion Na Šlajsi, Lanžhot

Do výborného výsledku promluvili i ti fotbalově nejmladší a patří jim velké uznání za výbornou bojovnost. Naši nejstarší kluci už předváděli fotbal, všem se vaše předvedená hra moc líbila. Hlavně Karolína měla slzičky na krajíčku po prvním střídání a drtivém nástupu, kdy jsme zcela kontrolovali hru.  Všechny musíme opravdu pochválit. Kluci vydržte a makejte stále tak dál.

Našim fotbalovým příznivcům moc děkujeme za fandění. Jen prosím, neradit, na to jsou tam trenéři. Díky

Kde a kdy hrají naše mužstva následující zápasy?