18. kolo, čtvrtek 25.05.2017, 17:00

5:6 (0 : 4)
Boris Didov | | mládež

Podluží - ml. přípravka 5 : 6

Výhra v posledním venkovním utkání.

Didov O., Bartoš T., - Petrla Z., Trubač K., Uher V., Šesták P., Hošpes H., Brbůch M., Bača D.,

Stadion: Kostice

Byl to náš poslední zápas s ročníky 2008. Proto jsme je chtěli mít u sebe a naposled se na ně podívat. Bude ještě jeden zápas s Hlohovcem, ale mají malé kluky a nemělo by to význam. Zároveň jsme vybrali top tým dle možností. Tak tomu bude i pro příští sezonu. Ostatní děti budou hrát v neděli s Lednicí.

V prvním poločase jsem byli lepším týmem. Měli jsme klid při rozehrávce od branky, dařilo se nám spíš zakončení, ale kombinace tam také byly. Druhy poločas byla provedena malá změna v brance a už se nám ta rozehrávka tak nedařila. Proto nás také soupeř zatlačil, a byl na míči aktivnější a lepší. Ale i tak Tomáš chytal také výborně. Zkrátka, Tom to tak nerozehraje a Ondra zase neudělá takovou tvrdou práci v obraně. Z tohoto pohledu by byla zasloužená remíza. Osud tomu tak nechtěl a v posledních vteřinách utkání jsme rozhodli o našem vítězství.

O to více mělo utkání náboj a drama do poslední chvíle. Děkujeme Ondrovi, Tomášovi a Zbyňkovi za jejich práci a přejeme jim v další jejich práci hodně zdravíčka to hlavně, chuti a výdrž, když to zrovna nepůjde. Jste moc šikovní, máme Vás rádi a budete nám chybět. S ostatními kluky se neloučíme, máme pro to své důvody.