SK Moravská Slavia BrnoSokol Lanžhot

0:0 (0:0)
Josef Říha | | muži

Moravská Slavia - Lanžhot 0:0

Pod Petrovem jsme žádnou z vytvořených příležitostí nezužitkovali a tak diváci v úvodním kole branku neviděli.

SK Moravská Slavia Brno:

Velan - Havel, Marušinec, Šeda (65. Urbánek, 91. Smetana), Logara, Černý, Bombicz, Panov, Dohnal, Mballa, Stehlík

Bartal R. - Měřínský, Velický, Rehák - Šenk, Hílek, Bartal T. (75. Mikúšek), Tóth, Žáček - Kleiber, Čambal (55. Svoboda)

Žluté karty: 89. Panov - 76. Hílek

Rozhodčí: Paulík - Smekal, Kocman

Diváci: 80

Stadion: Moravská Slavia Brno

Brno: 13.08.2017
Moravská Slavia remizovala v úvodním kole krajského přeboru s Lanžhotem 0:0. Oba kluby vedou noví trenéři - Morendu Radovan Mlaskač, Lanžhot Milan Valachovič. S výsledkem musí být výrazně spokojenější domácí kouč.
Lanžhot nastřelil v zápase dvakrát brankovou konstrukci. Neproměnil další šance. A k plnému bodovému zisku mu nepomohl ani velký tlak v posledních dvaceti minutách.
Na hrotu útoku Morendy se objevil Vladimír Bombicz. Vůbec první hráč, kterému se podařilo v Krajském přeboru JmKFS zdolat metu 100 nastřílených branek. To bylo ještě za jeho působení v Bohunicích. V sobotním utkání se neprosadil. Výrazně na sebe upozornil pouze jednou. Po půlhodině hry se uvolnil v šestnáctce a z dobré pozice těsně přestřelil branku.
Hostující tým byl daleko nebezpečnější. V první půli: Šenk nastřelil tyč, Čambala vychytal Velan a mezi tři tyče se nevešly pokusy Bartala a Čambala.
Po vyrovnaném úvodu druhé půle převzal od 65. minutu otěže zápasu Lanžhot. Jeho nejaktivnějším hráčem byl Kleiber, kterého třikrát vychytal Velan. A když už byl po střele a tyči Žáčka domácí gólman překonán, tak Kleiber netrefil odkrytou branku. Nepřesnost hostů v zakončení mohl potrestat Černý. Bek Morendy se po sérii narážeček dostal až před Bartala, hostující brankář ale předvedl vynikající zákrok a míč vyrazil nad. A když v 90. minutě netrefil branku v dobré pozici Žáček, body se dělily.

19 Mikúšek Peter O 14 0 0 0

Přehled věech našich víkendových výsledků.

deník.cz: Lanžhot ve Staré Říši nezaváhal. Potřebovali jsme se rozjet, přiznal Hílek

Napravili reputaci. Fotbalisté Lanžhota po dvou porážkách opět naplno bodovali. V sobotním duelu dvaadvacátého kola divize D zvítězili na...

Z trávníku poslední Staré Říše se vracíme se třemi body

Jak se po dvou porážkách vrátit zpět na vítěznou vlnu? Program fotbalistům Lanžhota postavil do cesty papírově nejslabšího soupeře,...