V prvním domácím zápase jsme získali zaslouženě tři body.

Bartal R. - Mikúšek, Velický, Rehák - Šenk, Bartal T., Tóth, Svoboda (85. Hrnčíř), Žáček - Kleiber, Čambal (78. Darmovzal)

Tatran Rousínov:

Řepka - Líznar, Kameník, Mrnuštík, Pupp - Ševčík, Divácký, Svoboda, Žoček - Dvořák (63. Macháček), Lička

Branky: 12. Svoboda Lukáš, 44. Kleiber Radim, 78. Čambal Lukáš, 88. Bartal Tomáš - 20. Lička

Žluté karty: 72. Mikúšek - 50. Líznar

Rozhodčí: Vodák V. - Petrucha M., Špaček J.

Diváci: 274

Stadion: stadion Na Šlajsi, Lanžhot

V prvním domácím utkání diváci viděli utkání dvou kvalitních soupeřů, pět branek a nakonec přesvědčivé vítězství domácích.
Za ideálního počasí se hrál od úvodu oboustranně svižný fotbal. Po deseti minutách zahrozili domácí, vysunutí Šenka ještě včasným vyběhnutím zmařil Řepka, proti střele Svobody se však mohl jen ohlédnout a Lanžhot šel do vedení – 1:0. Šenkovu zpětnou přihrávku umístil Svoboda je do připraveného Řepky a tak bylo brzy srovnáno. Po zaváhání v domácí rozehrávce mohl pohodlně skórovat Lička – 1:1.
V dobré příležitosti se po vysunutí ocitl Kleiber, ale zblízka mířil nad bránu, tvrdou střelu Bartala vyrazil Řepka na roh. Hosté potom zahrozili z přímého kopu s kterým si však Bartal poradil, nebezpečná střela Žočka proletěla kolem tyče. Do kabin tak nakonec šli spokojenější domácí, když Čambal přehodil vyběhnutého Řepku a dorážel ještě Kleiber – 2:1
Úvod druhé půle přinesl sérii rohových kopů domácích, které ale ke skórování nevedly. Změnu stavu tak přinesla až poslední čtvrthodina utkání, kdy se nejprve prosadil po akci Šenka přesnou hlavičkou k tyči Čambal a kolem stejné tyče pak prolétla do sítě i střela Bartala.
Pro hosty mohlo být ještě hůř, když v nastaveném čase zakončení Darmovzala dorážel Šenk z postavení mimo hru, skóre se tak už neměnilo a tři body zůstali v Lanžhotě.