Bosonohy - Lanžhot 0 : 2

09.09.2017 | Josef Říha

Z Bosonoh vezeme tři body.

6. kolo | Sobota 09.09.2017, 11:00 | Bosonohy

FK SK Bosonohy - Sokol Lanžhot

Branky: 53. Bartal Tomáš, 72. Tóth Mário

Žluté karty: 39. Burdov, 70, Kulík - 0

Rozhodčí: Vodák V. - Laštůvka D., Bělák M.

FK SK Bosonohy: Šimoník - Drábek, Kulík, Šťourač, Belko, Havlík R. (86. Krejčí), Břežný, Osladil, Homola (81. Havlík O.), Holomek, Burdov

Sokol Lanžhot: Bartal R. - Mikúšek, Velický, Rehák - Šenk, Bartal T. (83. Měřínský), Hílek, Tóth, Žáček (88. Svoboda) - Kleiber (66. Pospiš), Čambal (77. Darmovzal)

Zdroj: Václav Petrů breclavsky.denik.cz
Lanžhot – Ani v šestém zápase sezony nepoznali hořkost porážky. Fotbalisté Sokolu Lanžhot triumfovali na hřišti Bosonoh 2:0 a z aktuální třetí pozice ztrácí na vedoucí Bohunice jediný bod. O své výhře rozhodli Valachovičovi svěřenci ve druhém poločase.

„Chtěli jsme ten zápas zvládnout, abychom se drželi špičky tabulky, a hlavně prvních Bohunic, které v neděli hostíme. Opět nás sráželo neproměňování šancí, což jsme si museli vyjasnit o přestávce. Naštěstí nám to tam ve druhém poločase padlo,“ hodnotil zápas trenér Lanžhotu Milan Valachovič.
Jeho svěřenci přijeli do Bosonoh v roli favoritů, což potvrzovali od začátku hry. V prvním poločase ale spalovali vyložené příležitosti. Tóth dokonce napálil tyč, Kleiber zase v gólové šanci neprostřelil z malého vápna brankáře Bosonoh Šimoníka, dobrou příležitost nevyužil ani Čambal.
Po změně stran hosté před sto diváky promítli útočnou převahu do skóre. V 51. minutě prostřelil Šimoníka Tomáš Bartal. „Tato trefa nás uklidnila,“ podotkl Valachovič.
Domácí si za celý zápas vytvořili jednu vyloženou šanci, kterou se ale mohli prosadit. Ze skrumáže ovšem jeden z hráčů domácího týmu pálil do tyče. „Jinak jsme soupeře do ničeho nepustili. Je potřeba ocenit defenzívu, kterou na trénincích pilujeme a která funguje,“ ocenil Valachovič, jehož svěřenci inkasovali v šesti zápasech pouhé dva góly.
V 72. minutě pojistil výhru Lanžhotu Tóth, který vstřelil čtvrtý gól za poslední tři zápasy a patří mezi desítku nejlepších střelců aktuálního ročníku krajského přeboru.
V neděli čeká Lanžhot v hodovém utkání od 10:15 vedoucí tým tabulky Bohunice, na který Sokol ztrácí jediný bod. „Bude to kvalitní zápas. Neříkám, že jde o utkání podzimu, protože pro nás je stejně důležitý každý duel, ale bude to určitě zajímavé,“ pozval fotbalové fanoušky na nedělní zápas Valachovič.

# hráči v poli P MIN G ŽK ČK

ŽK, ČK - žluté a červené karty

Hráči v poli

# - číslo dresu
Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
MIN - počet odehraných minut
G, ŽK, ČK - góly, žluté a červené karty

Program našich zápasů

Kdy a kde hrají o víkendu naše mužstva.

Lanžhot - Tasovice 0 : 1

Ani v hodovním zápase jsme body nezískali.

Parkování při zápasech

Při parkování využijte možnost zaparkovat v areálu TJ, u Restaurace Na Šlajsi a Galerii Vín.Vstup na stadion je odtud vzdálen 180m.Více na...

Program hodovních zápasů

Výsledky našich zápasů