Ivančice - Lanžhot 0 : 1

29.10.2017 | Josef Říha

Lanžhot těsně vyhrál v Ivančicích a je půlmistr krajského přeboru

Lanžhot, Ivančice – Kolo před koncem krajského přeboru mají fotbalisté Sokolu Lanžhot jasno, že v nejvyšší krajské soutěži přezimují na první pozici. Titul půlmistra si pojistili hubenou výhrou na hřišti Ivančic v poměru 1:0. Díky klopýtnutí druhých Bohunic v Boskovicích navíc mají Valachovičovi svěřenci na čele soutěže luxusní sedmibodový náskok.
Zdroj: https://breclavsky.denik.cz/fotbal_region/lanzhot-tesne-vyhral-v-ivancicich-a-je-pulmistr-krajskeho-preboru-20171030.html

13. kolo | Sobota 28.10.2017, 14:00 | Ivančice

FC Ivančice - Sokol Lanžhot

Branky: 28. vlastní

Žluté karty: 90. Sládek - 0

Rozhodčí: Novák P. - Petko M., Pátek D.

FC Ivančice: Podolský - Viklický, Matějka, Bořil T., Štěpanovský, Bořil D., Foral (69. Sládek), Jacko O., Černý, Jacko T., Pekáč

Sokol Lanžhot: Bartal R. - Rehák, Velický, Mikúšek - Šenk (82. Měřínský), Bartal T., Hílek, Tóth, Žáček - Čambal (61. Pospiš), Kleiber (87. Darmovzal)

„Před sezonou jsme si řekli, že chceme hrát do třetího místa. Potom, jak hrajeme na podzim, ale nechci alibisticky říkat, že nepomýšlíme na první místo. Manažer Jirka Bartoš dobře poskládal mužstvo a už výsledky v přípravě napověděli, že budeme hrát nahoře,“ zmínil k aktuálnímu postavení Lanžhotu v tabulce Valachovič.
Se sobotním výkonem svých svěřenců na hřišti Ivančic ale trenér Sokolu spokojený nebyl. „Čekal jsem z naší strany více. Domácím kvůli zraněním chybělo několik důležitých hráčů. Měli jsme to potrestat, ale přizpůsobili jsme se hře soupeře. Hráli jsme staticky, bez pohybu a nasazení. Důležité ovšem je, že jsme vyhráli,“ podotkl Valachovič.
Ačkoliv Lanžhot tentokrát nedominoval jako ve většině předchozích podzimních duelech, nakonec si z Ivančic odvezl plný tříbodový zisk. O výhře favorita rozhodl moment z 28. minuty, kdy si kapitán domácího výběru Pekáč nešťastně srazil za záda vlastního gólmana Podolského centrovaný míč.
Fotbalisté Lanžhotu mohli skórovat i bez přičinění soupeře, další dobré příležitosti ale neproměnili. To je v konečném důsledku mrzet nemuselo. Směrem dozadu totiž hosté nic vážnějšího nedopustili a již podesáté v sezoně neinkasovali ani branku.Před zimní přestávkou zbývá Lanžhotu odehrát jediný zápas, který bude mít speciální nádech. Na Šlajs přijede jeden ze spolufavoritů soutěže z Mutěnic. Vinařům patří čtvrtá příčka tabulky s desetibodovou ztrátou na první místo, ale jedním utkáním k dobru. „Mutěnice pokládám za nejtěžšího soupeře v soutěži. V posledních týdnech se jim začalo dařit a měly sérii výher. Prohrály sice v Rousínově, ale to nic nemění na tom, že jsou to pro mě nejsilnější soupeř v celém krajském přeboru,“ zmínil Valachovič.
Zápas mezi prvním a čtvrtým týmem soutěže začíná ve 14 hodin.

Zdroj: Václav Petrů, breclavskydenik.cz

ŽK, ČK - žluté a červené karty

Hráči v poli

# - číslo dresu
Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
MIN - počet odehraných minut
G, ŽK, ČK - góly, žluté a červené karty

Zimní příprava

Startujeme v sobotu 20.1.2018 (může být upřesněno).

PF 2018

Přejeme Vám příjemné prožití Vánočních svátků a hodně zdraví, pohody a štěstí v roce 2016.Fotbalový oddíl TJ Sokol Lanžhot

Hráčské statistiky podzim 2017

Přehled statistik našich hráčů v podzimní části sezony 2017/2018, dle ODEHRANÝCH MINUT, podle VSTŘELENÝCH GÓLŮ a počtu OBDRŽENÝCH...