11. kolo, neděle 06.05.2018, 13:00

Sokol LanžhotSlavoj Podivín

Brankáři: Uher V., Šesták P.
Sestava: Šesták J., Trubač K., Surman S., Surman T., Bača D., Kovařík T., Uher A., Šesták M., Hošpes H.

Malé zhodnocení,jasne jsme dnes soupeře z podivína přehráli,to se nedá klukům upřít. Ale od kluků co hraji kraj bych já osobně čekal daleko lepší fotbal. Stále moc vodime míč a tim je hra moc pomalá, stojíme na míči,naprosto špatně rozehravame auty a od brankáře. Přitom kdyby jste viděli tréninky,vše nacvičujeme a pak to mrzí. Asi toho čekám od kluků víc než dokážou, nevím. Musíte také vidět,jaký soupeř proti nám stál. Takže asi tak bych to viděl. Blahopřeji k vítězství a všem střelcům. Snad si dali gól všichni a měli z dnešku radost.
Gól soupeře přes celé jsem uznal,právě proto kdo proti nám hrál. Tak doufám,že kvůli tomu nikdo není nějak pohoršeny.