Obměněný Lanžhot prověřil třetiligový Hodonín až po půli

03.02.2019 | Admin 1

Hodonín – Na hodonínské umělé trávě nevyšel hostům začátek zápasu, když po nějakých dvaceti minutách prohrávali o dvě branky. Pak však srovnali hru a především ve druhém poločase byli třetiligovému celku domácích důstojným protivníkem.

přát. | Sobota 02.02.2019, 12:00 | UT Hodonín

FK Hodonín - Sokol Lanžhot

Branka: Bartal Tomáš

Na výkonu Lanžhota se podepsaly i četné zimní odchody. „Přišli jsme o šest hráčů. Nejcitelnější jsou odchody kanonýra Čambala a stopera Tótha, kteří zamířili do druhé rakouské landesligy. Brankář Bartal odešel do slovenské Galanty, Weisse testuje Hodonín. Co jsem nepochopil, tak je odchod mladíků Šefčoviče s Vrábelem, kteří dali místo další hráčského růstu přednost nejnižší rakouské soutěži, kde budou hrát s padesátníky,“ vyčíslil ztráty trenér Milan Valachovič, jemuž navíc chybí Bartoš, který je po operaci ruky.
Výčet nových tváří je skromnější. Největší posilou by měl být Pavel Simandl, dlouholetý kapitán MSK Břeclav, odkud přišel také Lapin. Proti Hodonínu zkoušel Lanžhot také slovenského stopera Včelku, který působil naposledy v Jihlavě. „Právě v obraně jsme měli trochu problémy, protože kromě Tótha nám chyběl i nemocný Dobšíček, takže vzadu musel zaskakovat záložník Krejčíř. Menší souhra obrany se projevila v úvodu zápasu, kdy jsme dvakrát zbytečně inkasovali,“ uvedl Valachovič.
Jeho svěřence čeká další přípravný duel v sobotu v Bratislavě s juniorkou Slovanu.

Zdroj: Antonín Zabloudil https://breclavsky.denik.cz

Papučák 2019

Fotbalový oddíl Vás zve na tradiční PAPUČÁK.

Členská schůze fotbalového oddílu - ZMĚNA

Členská schůze fotbalového oddílu se uskuteční v sobotu 23.2.2019 od 14 hodin v zasedací místnosti stadionu Na Šlajsi.

Halový turnaj Lanžhot - MINI přípravka

Halový turnaj MINI přípravky - Lanžhot 12. 1. 2019

Mistelbach - Vánoční turnaje U11

Turnaj U11 - Brno, 5.1.2019