Program zápasů našich mužstev

deník.cz: Lanžhot potvrdil jarní formu. Výhru nad Líšní trefili Totka se Svobodou

Papučák 2024 - poděkování

Fotbalový oddíl děkuje za podporu všem, kteří přispěli na naši činnost darem do tomboly, nebo účastí na tradičním Papučáku!

Lanžhot doma nezaváhal, přetlačil i béčko Líšně

Důležité tři body jsou doma. Lanžhotčané zvládli domácí zápas proti čtvrté Líšni a stále zůstávají v letošní sezoně neporaženi. Na výhru 2:0 se ale objektivně docela nadřeli, o branky se postaral na konci první půle Marko Totka a definitivu výsledku stanovil až deset minut před koncem Richard Svoboda. Protože ale nezaváhalo ani béčko Zbrojovky, zůstává Sokol v tabulce divize D stále druhý s pětibodovým odstupem. Další utkání hraje Lanžhot doma již na Velký pátek 29. března, od 15 hodin hostí Na Šlajsi šestý Žďár nad Sázavou.

Program našich zápasů (DOPLNĚNO)

V sobotu na Pastvisku čeká poslední přípravný zápas před jarním startem dorost, který přivítá KEN Veselí nad Moravou.
Tradičně v nedělní dopoledne zahájí jarní boje B mužstvo.
A v neděli odpoledne se potom Áčko v divizním zápase utká s rezervou SK Líšeň.

"Na jaře mám na hřišti víc ofenzivních úkolů," vysvětluje své tři jarní trefy záložník Jakub Krč

V Lanžhotě patří mezi klíčové hráče už čtvrtým rokem. Bohužel, občas jej limitovalo zdraví. Pokud je ovšem šestadvacetiletý záložník ve stoprocentní formě, na trávníku je vidět. Těžko se odstavuje od balonu, rozděluje chytré přihrávky a umí i překvapivě zakončit. V tomto kalendářním roce stihl vstřelit již pět branek.

deník.cz: Tasovičtí fotbalisté vstoupili do jara prohrou s Lanžhotem

Sedmnáctým kolem začínala svou jarní část letošní sezony i fotbalová divize D. Domácí Tasovice, které bojují o záchranu, v něm doma vyzvaly druhý celek tabulky z Lanžhota. Krajské derby dvou sokolích skvader pak vyšlo hůře tasovickým fotbalistům. Ti soupeři z Podluží podlehli 1:3.