Josef Říha | | klub

Organizační pokyny 100 let fotbalu v Lanžhotě

Nic nás nepotěší víc, než aby byli zítra všichni spokojeni a celý den proběhl bez jakýchkoli problémů. Po organizační stránce se však jedná o velmi náročný den, který si žádá bohužel i některé omezujících opatření, tak aby byla zajištěna bezpečnost všech návštěvníků. Proto vás požádáme o dodržování všech následujících pokynů:

• Respektujte pokyny pořadatelské služby, bezpečnostní služby, Městské policie i Policie ČR!
  • Parkování pro návštěvníky je vyhrazeno v areálu ubytoven a na bývalém škvárovém hřišti
  • Parkování před stadionem (na mapce vyznačené oranžově, při našich zápasech běžně využívané), bude tentokrát plně rezervované pro přímé účastníky, tzn. hráče při sportovní části a vystupující při kulturní části!
  • Vstup na sportovní i kulturní část bude pouze hlavní branou stadionu, kde každý návštěvník obdrží viditelné označení.
  • Výstup po sportovní části bude možný pouze zadní branou do areálu ubytoven. Plocha STÁNÍ (Modrá) bude po sportovní části vyhrazena pouze návštevníkům se vstupenkou na kulturní část.

• Děkujeme za respektování těchto opatření