Josef Říha | | klub

Permanentky 2022/23

Nedělním utkáním předkola MOL Cupu začíná soutěžní sezona 2022/23.
Jak jsme informovali na začátku roku, v platnosti zůstavají permanentní vstupenky vydané na jarní část loňské sezony (zelená, s nápisem sezona 2021/22).
Vstupenka platí na všechny domácí zápasy A i B mužstva.

Kdo permanentku nevlastní, stále má možnost vstupenku zakoupit na celou sezonu 2022/2023 a podpořit tak finančně náš oddíl.
K permanentce je jako pozornost a poděkování za podporu láhev vína, drobný dárek, slevový kód pro nákup v internetovém sportovním obchodě a také možnost rezervace místa na stadionu Na Šlajsi.KOUPĚ PERMANENTNÍ VSTUPENKY SLOUŽÍ K PODPOŘE ČINNOSTI FOTBALU V LANŽHOTĚ!

Kde a kdy hrají naše mužstva následující zápasy.