Halový turnaj Lanžhot - MINI přípravka

13.01.2019 | Michal Bača

Halový turnaj MINI přípravky - Lanžhot 12. 1. 2019

Ještě jednou chválíme všechny naše malé fotbalisty (samozřejmě i fotbalistky) za včerejší turnaj, který byl určen pro ročníky 2012 a mladší (i když si nejsem jistý, jestli někteří soupeři nebyli starší. Ale nechci nikomu křivdit, to si musí každý trenér sáhnout do svědomí. A nebo u nás jsou děti málo živené a nějak nám nerostou)Turnaj se hrál za účasti týmů z Moravské Nové Vsi, Velkých Bílovic, Mikulova, Kútů a domácího Lanžhota. Hráli jsme systémem každý s každým. Utkání trvalo 16 minut. Turnaj se hrál bez umístění, skóre se nepočítalo. Hlavním cílem byla předvedená hra a vítězem bylo každé družstvo. K jednotlivým zápasům není potřeba se sáhodlouze vyjadřovat. Na turnaji byl chvilkama k vidění krásný kombinační fotbal, plný přihrávek a nechyběla ani potřebná bojovnost, důraz a nasazení všech zúčastněných hráčů.
Závěrem nesmí chybět poděkování všem, kteří nám pomohli turnaj zorganizovat a poděkovat i rodičům za podporu a povzbuzování. DĚKUJEME.

Trenéři fotbalových přípravek TJ Sokol Lanžhot. M.+M.+B.+K.+R.

Papučák 2019

Fotbalový oddíl Vás zve na tradiční PAPUČÁK.

Obměněný Lanžhot prověřil třetiligový Hodonín až po půli

Hodonín – Na hodonínské umělé trávě nevyšel hostům začátek zápasu, když po nějakých dvaceti minutách prohrávali o dvě branky....

Členská schůze fotbalového oddílu - ZMĚNA

Členská schůze fotbalového oddílu se uskuteční v sobotu 23.2.2019 od 14 hodin v zasedací místnosti stadionu Na Šlajsi.

Mistelbach - Vánoční turnaje U11

Turnaj U11 - Brno, 5.1.2019

PF 2019

Předběžný plán přípravných zápasů 2019