Přátelské utkání s SK Líšeň

19.07.2019 | Boris Didov

Lanžhot - SK Líšeň 0:1 (0:1)

V první půli náš soupeř nastoupil v nejsilnější možné sestavě, neboť SK Líšeň zahajuje o víkendu svou soutěž v druhé lize. Soupeř byl lepší na míči, ale kupodivu všech přihlížejících to byl právě náš tým, kdo měl více šancí. Bohužel po zahrávání naší standardní situace před koncem prvního poločasu, jsme z rychlého brejku dostali branku. Ve druhém poločase oba týmy prostřídali a utkání se mnohem více vyrovnalo. V tomto utkání jsme vůbec nezklamali a předvedli více než dobrý výkon.

Do utkání už mohla naskočit naše nová posila Timotej Královič (útočník), který ukázal, že bude usilovat o základní sestavu a soupeři  dělal velké starosti. Předvedená hra našeho týmu byla dobrou pozvánkou pro následující utkání.

Sestava:

Klimeš - Krejčíř, Mikůšek, Bárta, Dobšíček - Kleiber, Simandl, Hílek, Bartoš, Lenhard - Dovhanyuk

Náhradníci: Lapin, Včelka, Hrnčíř, Svitok, Královič

Muži A | Sobota 08.02.2020, 10:30