Začíná druhá mistrovská sezóna v Moravskoslezské Divizi
Lanžhot - FC Slovan Havlíčkův Brod
Vážení fotbaloví fanoušci,
Konečně nám skončila tolik nepopulární letní přestávka, sehráli jsme několik přípravných utkání a vítězné předkolo MOL Cup, ve kterém nás hned následující středu, dne 14.8.2019 v 17:00 hod. čeká další soupeř, a to 1. SC Znojmo FK ( MSFL). Nepředbíhejme ale, když nás nejprve tuto neděli čeká první mistrovské utkání Moravskoslezské divize, sk. D, kde narazíme na soupeře z Havlíčkova Brodu.
Soupeřův tým je tvořen z převážné většiny odchovanci a cíl pro nadcházející sezónu je udržení v soutěži. V minulém ročníku jsme tohoto soupeře v obou zápasech porazili stejným rozdílem 4:2.
Doufáme tedy v povedený start do nového fotbalového ročníku a pěknou diváckou kulisu. Ať Vás náš fotbal baví!
Aktuální články
Děkujeme, trenére!
Jak jsme již na webu v rozhovoru s trenérem áčka Milanem Valachovičem prozradili, přesně po roce končí druhé angažmá osmapadesátiletého...
Hráčské statistiky 2025/2026
Skončená sezóna 4. Moravskoslezské ligy sk. E v řeči čísel.
Kouč Valachovič se ohlíží za právě skončenou sezonou áčka. V té další už pokračovat nebude
Fotbalisté A-týmu Lanžhota zakončili svůj v pořadí osmý ročník ve 4. nejvyšší soutěži na slušném pátém místě. Končí s...