Boris Didov | | muži

1. kolo MOL Cup

Lanžhot - 1. SC Znojmo FK

Vážení fotbaloví fanoušci,

tímto Vás zveme na 1. kolo poháru MOL Cup, ve kterém se na domácím fotbalovém stadionu Na Šlajsi, utkáme se soupeřem ze Znojma (nynější MSFL), účastníka Gambrinus ligy v roce 2013/14. Náš soupeř v úvodním kole MSFL prohrál na domácím hřišti, když branku vůbec nevstřelil, a tak budeme doufat, že se mu to nepodaří ani v tomto pohárovém utkání.
Přijďte podpořit náš tým a vytvořit výbornou diváckou kulisu v podobě 12 hráče na hřišti. I tentokrát Vás budeme potřebovat. Ať Vás náš fotbal baví a podaří se nám postoupit do dalšího kola.