Boris Didov | | mládež

Poslední utkání krajských přípravek sezóny 18/19

FKM Podluží : Svratka

Poslední utkání krajské soutěže přípravek pro ročníky 08. Z důvodu absence mužstva Drnovic, jsme se se soupeřem domluvili na variantě 7 + 1 hráčů v poli, tak jako hrají mladší žáci. Utkání bylo také průpravou na následující turnaj U11 na Fotbalových hodech ve Tvrdonicích - Alexandria Cup 2019.

Sestava:

Oliver Izsof, Vladan Kaňa - Matyáš Molínek, Martin Beránek, Ondřej Didov, Tomáš Bartoš, Patrik Moravec, Martin Nešpor, Ondřej Trčka, Adam Vala, Jiří Šesták, Adam Jurček, Petr Šesták, Jan Hošpes, Kryštof Trubač.