Lanžhot - Baník, organizace zápasu

26.08.2019 | Josef Říha

Vážení fanoušci.
Ve středu se v Lanžhotě uskuteční opravdu výjimečný zápas, když v 2 kole poháru MOL Cup přivítáme FC Baník Ostrava.
Výjimečný proto, jelikož má v sobě pro nás mnoho premiér. Např. poprvé jsme se v poháru dostali takhle daleko. Poprvé se v soutěžním zápase utkáme s prvoligovým mužstvem. A navíc samozřejmě poprvé v přímém televizním přenosu.

Na zápas se proto u nás velmi těšíme, ale také si vyžádal řadu mimořádných a omezujících opatření, aby byla zajištěna bezpečnost všech návštěvníků utkání i občanů města a bezproblémový průběh zápasu. Žádáme proto všechny návštěvníky o dodržování následujících pokynů:
  • respektujte a dbejte pokynů pořadatelské služby a Policie
  • na zápas přijďte s dostatečným časovým předstihem
  • stadion bude otevřen v 15:30hod.
  • při vstupu na stadion budou probíhat kontroly zaměřené na dodržování Návštěvního řádu
  • majitelé předplacených vstupenek a permanentek nemusí čekat u pokladny, ale přistupují přímo ke kontrole u vstupu
  • návštěvníky, kteří přijedou motorovými vozidly žádáme, aby parkovali pouze na místech k tomu určených a dodržovali pokyny pořadatelů a Policie
  • k parkování návštěvníků bude sloužit výhradně bývalé škvárové hřiště Na Šlajsi, na které vás navedou ukazatele po červené příjezdové cestě – viz přiložený plánek
  • ulice Mlýnská bude pro motorová vozidla uzavřena a bude sloužit pouze pro pěší a jízdní kola
  • pro fanoušky Baníku Ostrava je zřízen samostatný sektor H-hosté, do kterého bude přístup výhradně samostatným vchodem v rohu tohoto sektoru
  • parkování pro fanoušky Baníku je zajištěno přímo před sektorem H, ke kterému se dostanete pouze po vyhrazené modré příjezdové cestě a navedou vás tam ukazatele – viz přiložený plánek
  • pro příjezdy ze směrů od Kostic a Brodského platí návaznost na barevné příjezdové trasy
  • jízdní kola bude moci odložit pouze v žlutém sektoru K-kola
  • do areálu nebude umožněn vstup zvířatům, zejména psům!
  • hlavní tribuna nebude průchozí mezi sektory A a B
  • k odchodu a odjezdu ze stadionu budou požity stejné trasy jako při příjezdu

Předem děkujeme za pochopení a trpělivost. Sokol Lanžhot

Návštěvní řád stadionu
Mapa příjezdů na stadion
Mapa stadionu

Lanžhot sestřelil Ždírec, padly tří červené karty

Tři červené karty a čtyři branky ve druhém poločase. To bylo k vidění ve Ždírci.

Polná vzdorovala jen poločas. Pak si Lanžhot otevřel střelnici

Lanžhot své fanoušky na domácím trávníku v zápase proti předposlednímu týmu tabulky nezklamal. Jasně přehrál Polnou a nadále se může...

Jihlava B - Lanžhot 2 : 1

Ke šlágru kola přijel do Jihlavy Lanžhot, která chtěl stáhnout náskok svého soupeře.

Lanžhot - Start Brno 6 : 0

Velká Bíteš - Lanžhot 1 : 1