Boris Didov | | mládež

Realizační tým RFA JMK vybral největší talenty z Jihomoravského kraje

Mezi vyvolenými je i náš odchovanec Václav Uher

Na základě celoročního sledování a výběrových tréninkových kempů bylo vybráno 56 nejlepších hráčů ročníku 2007 z Jihomoravského kraje.

Těchto 56 hráčů bylo pozváno na finálový kemp, který se konal 28.5. v tréninkovém centru mládeže FC Zbrojovky Brno.

Hráči byli podrobeni rozsáhlému testování rychlosti, dynamiky, flexibility a fotbalových dovedností, aby nejlepší z nich byli vybráni do regionální fotbalové Akademie Jihomoravského kraje.

Nutno dodat, že realizační tým měl z čeho vybírat. Kluci předvedli vynikající výkony i přes celodenní náročný program.

Poděkování patří také jejich trenérům a rodičům za to, jak byli kluci připraveni a odhodláni.

Realizační tým vybral tyto hráče, kterým nabídl možnost, po dobu dvou let, být součástí regionální fotbalové Akademie JMK:

David Jeřábek – MFK Vyškov

David Prokop – FKM Podluží

Patrik Vévoda – SK Líšeň

Ondřej Herman – 1.SC Znojmo

Matyáš Krejčí – FC Zbrojovka Brno

Vojtěch Suchomel – FC Zbrojovka Brno

Viktor Peřina – FK Hodonín

Marek Pachl – FC Zbrojovka Brno

Oliver Hublík – FC Zbrojovka Brno

Matěj Hrazdíra – FC Sparta Brno

Lukáš Zlatkovský – FC Zbrojovka Brno

Lukáš Paseka – FC Zbrojovka Brno

Daniel Rojka – FC Zbrojovka Brno

Jiří Osička – FKM Podluží

Daniel Švancara – FC Zbrojovka Brno

Adam Pokorný – FC Sparta Brno

Václav Uher – FK Hodonín

Martin Smékal – FC Svratka Brno

Petr Schwarz – SC Znojmo

Marek Souček – FK Blansko

Seznam přijatých účastníku však není konečný! Další hráče budeme sledovat a počet “akademiků” se ještě v nejbližší době rozroste.