Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Start soutěží v nedohlednu

27.02.2021 | Josef Říha

Dnes měli muži sehrát generálku a za týden už první soutěžní zápas se Startem Brno. Za dalších 14 dnů se měly rozběhnout soutěže mládeže. Naše mužstva však letos neodehrála ani jedno z plánovaných přípravných utkání, dokonce neabsolvovala, jako asi téměř všechny kluby, ani jeden společný trénink a hráči se tak stále připravují pouze individuálně!

Jisté proto v této nejisté době je tak pouze to, že se soutěže v plánovaných termínech určitě nerozběhnou, a nikdo v dnešní situaci nedokáže predikovat, kdy k tomu vůbec může dojít.
Reálně tak nyní hrozí, že už druhý soutěžní zůstane anulován!
Hráči od přípravek po muže „bombardují“ trenéry jednoduchou otázkou: KDY SE ZAČNĚ ALESPOŇ TRÉNOVAT? Na jednoduchou otázku stejná odpověď: IHNED JAKMILE TO BUDE MOŽNÉ!
Současná vládní opatření, a to si o nich můžeme a zřejmě i myslíme všichni to stejné, to prostě neumožňují. Dlouhá a nekončící sportovní doba temna, zatím bez jakéhokoli světýlka na konci, svádí k tomu aby se hledali cestičky jak to třeba aspoň někdy trošku porušit a každého to jistě i napadlo. Jako klub ale chceme hrát vždy podle pravidel jak na zeleném trávníku, tak i mimo něj. Byť jsou ty pravidla někdy i více než nesmyslná, pořád jsou to pravidla, za jejichž porušení hrozí mj. pro náš klub extrémní až existenční sankce.
Mrzí nás, že ze strany např. FAČR, ČUS nebo NSA nechodí žádné informace, co pro změnu pravidel tyto zastřešující organizace dělají nebo jestli vůbec něco dělají? Zatím se jim daří plnit zaslouženě úvodní stránky bulváru.
Přesto NEZTRÁCEJME VÍRU A NADĚJI!

Výbor Sokol Lanžhot

 
Aktuální články
Hodonín musí na postup opět zapomenout. Je to frustrující, přiznává Švantner

Předčasné ukončení sezony asi zklamalo drtivou většinu fotbalistů, u hráčů divizního Hodonína však vyvolalo vyloženou frustraci. Už...

 
Zase nedohráno. VV FAČR ukončil soutěžní ročník 2020/21

Na základě harmonogramu rozvolňování ze strany státních institucí, byl VV FAČR na svém úterním zasedání dne 4. 5. 2020 nucen schválit...

 
ANKETA: Kde se hraje nejlépe? Někde je louka a jinde zase skvělá atmosféra

Není hřiště jako hřiště a není stadion jako stadion. Kde se jihomoravským fotbalistům hraje super a kam by nejraději ani nejezdili,...

 
Trénování po dvojicích? Dobré akorát pro tenisty, říká kouč Šťourač
 
Zpráva GS_68_2021/Otevření sportovišť
 
Amatéři a děti mohou od pondělka sportovat venku!!!
 
SOUTĚŽ: Hlasujte v anketě o nejpopulárnějšího fotbalistu Břeclavska
 
Stejskal je staronovým předsedou okresního fotbalového svazu
 
Desatero k restartu soutěží FAČR
 
Boj o postup? Hodonínu by mohly stačit tři jarní zápasy
 
 
TJ Sokol Lanžhot; +420777944491; fotbal.lanzhot(zavináč)seznam.cz
RSS