Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Lanžhot vyzve druholigovou Líšeň. Vstupné jde na postižené tornádem

14.07.2021 | Josef Říha

Atraktivní duel si pro svoje fanoušky připravili fotbalisté Sokola Lanžhot. Ve středu od 18 hodin přivítají na domácím hřišti druholigovou Líšeň.

Nový domácí kouč Jaroslav Hílek by už měl využít i některé nové posily. Už o víkendu nastoupily dvě v Rohožníku, kde Lanžhot s nováčkem druhé slovenské ligy po solidním výonu prohrál těsně 1:2. Na stoperu se představil Tomáš Milota a ve středu zálohy Peter Balážik. Oba naposledy působili ve slovenských Malženicích, Milota má zkušenosti také z druholigové Skalice. „Nastoupit by měli i proti Líšni a není vyloučené, že už představíme ještě i nějaké další posily,“ láká diváky sportovní manažer Jiří Bartoš.
Tahákem bude určitě i trenér hostující Líšně Milan Valachovič, který ještě nedávno působil právě na lanžhotské lavičce a s klubem je pevně spjatý. „Nám už skončila doba, kdy jsme víc trénovali kondici. Máme nyní soustředění v Mikulově, kde nás čeká šest tréninkových jednotek a dva zápasy. Proti Lanžhotu si chceme vyzkoušet větší držení balonu. Hrajeme o dvě soutěže víc než, ale domácí mají velice kvalitní mužstvo a v poháru před rokem nás hodně potrápili. Zápas skončil jen 0:1 a ve druhém poločasu si troufnu říct, že byl i lepší. Nemůžeme to odehrát na půl plynu, jedná se o přípravný zápas s kvalitním soupeřem, ale určitě bychom chtěli být v tom zápase víc na míči a vyzkoušet si tam víc ofenzivní věci, do kterých jsme se se Spartou a Baníkem tolik nedostávali. Příprava je letos opět velmi kvalitní, co se týče soupeřů, a na soustředění se teď chceme věnovat i taktice," uvedl Valachovič.
Středeční duel má nejen sportovní rozměr. Dobrovolné vstupné bude věnováno postiženým nedávným tornádem, na které sbírkami přispějí i hráči obou týmů. „Po dohodě se starosty jsme v regionu vybrali čtyři postižené rodiny, kterým bychom chtěli takto pomoct,“ doplnil Bartoš.

Zdroj: Antonín Zabloudil, breclavsky.denik.cz

 
Aktuální články
Škoda prvních třech kol, mrzí Kondrlíka z Lanžhota

Po Nikolasovi Včelkovi  se stal v hlasování fotbalového potrálu Fotbalunas.cz hráčem kola také David. GRATULUJEME!

 
Program hodovních zápasů

Úvodní hodovní zápasy sehrají obě přípravky už ve čtvrtek v Rakvicích.Mladší žáci mají volný los.V sobotu dopoledne se ve stejný...

 
Výsledky - jak si vedla naše mužstva

Jak si vedla naše mužstva ve víkendových zápasech.

 
Oslabený Lanžhot přivezl z posledního Ždírce "povinné" vítězství
 
Potřebovali jsme to zlomit výhrou, říká lanžhotský Včelka
 
Zápasový program
 
Fotbalový kemp 2021
 
Výsledkový servis – jak si vedla naše mužstva
 
Lanžhot se konečně dostal do pohody. Tasovice přejel rozdílem třídy
 
Aktualizovaná hygienicko-protiepidemická opatření pro konání amatérských soutěží
 
Utkání
Muži A | Neděle 12.09.2021, 16:00
7. kolo
0:2
Ždírec nad Doubravou - Lanžhot
 
Muži A | Neděle 19.09.2021, 10:30
8. kolo
VS.
Lanžhot - Humpolec
 
 
TJ Sokol Lanžhot; +420777944491; fotbal.lanzhot(zavináč)seznam.cz
RSS