MOL Cup Lanžhot - Hodonín

21.07.2021 | Josef Říha

O víkendu začíná předkolem MOL Cupu soutěžní ročník 2021/2022 a tak vás po dlouhé pauze zveme na soutěžní utkání!
Los nám přiřadil soupeře nanejvýš atraktivního a to největšího favorita na postup z divize, FK Hodonín.

Zápas se měl původně odehrát na půdě Hodonína, protože ale ničivé tornádo nenechalo bez následků ani stadion v Hodoníně, po dohodě se utkání odehraje v Lanžhotě.
Vítěze utkání čeká čerstvě druholigový MFK Vyškov.

Sobota 24.7.2021
17:00 Sokol Lanžhot – FK Hodonín
rozhodčí: Malimánek Marek (Podolí) - Julínek Jiří (Brno), Hovorka Miroslav (Brno)
stadion Na Šlajsi

Škoda prvních třech kol, mrzí Kondrlíka z Lanžhota

Po Nikolasovi Včelkovi  se stal v hlasování fotbalového potrálu Fotbalunas.cz hráčem kola také David. GRATULUJEME!

Program hodovních zápasů

Úvodní hodovní zápasy sehrají obě přípravky už ve čtvrtek v Rakvicích.Mladší žáci mají volný los.V sobotu dopoledne se ve stejný...

Výsledky - jak si vedla naše mužstva

Jak si vedla naše mužstva ve víkendových zápasech.

Oslabený Lanžhot přivezl z posledního Ždírce "povinné" vítězství

Potřebovali jsme to zlomit výhrou, říká lanžhotský Včelka

Zápasový program

Fotbalový kemp 2021