Lanžhotské galapředstavení v Bystrci režíroval čtyřgólový Simandl.

FC Dosta Bystrc:

Herink - Zatloukal, Marušinec, Krejčí, Krejčíř, Pohanka, Chmúra, Pelc, Gračanin, Svoboda, Janíček (44. Buriánek)

Klimeš - Mikúšek, Včelka, Dobšíček - Šenk, Bartoš, Krejčíř, Hílek (73. Lapin), Simandl, Kleiber (68. Bartal) - Dovhanyuk (68. Žáček)

Branky: 25.. 56., 78. a 83. Simandl Pavel, 41. Šenk Peter, 48. Dovhanyuk Pavel, 59. Bartoš Jan, 85. Bartal Tomáš

Rozhodčí: Lukašík Petr - Šamaj Vratislav, Kaloč Radim

Diváci: 97

Stadion: FC Dosta Bystrc-Kníničky

V úvodu to na debakl domácích nevypadalo. První branka padla v 25. minutě, kdy prošel středem domácí defenzivy Simandl a střelou o tyč otevřel skóre - 0:1. Hosté šli do kabin s dvougólovým vedením. Ve 41. minutě si Kleiberův centr našel na zadní tyči nekrytý Šenk a hlavou zvýšil vedení hostů - 0:2.
Ve 48. minutě potrestal nepřesnou malou domů domácích Dovhanyuk, který obešel Herinka a skóroval do prázdné brány - 0:3. O osm minut později vysunul Hílek Šenka a ten přízemním centrem našel Simandla, který se v tutovce nemýlil - 4:0. O další tři minuty později začal výsledek zavánět debaklem. Kleiber našel dlouhým míčem za obranu volného Bartoše, který si míč zpracoval a přehodil Herinka - 0:5. V 78. minutě dokonal hattrick Simandl, který do sítě dorazil Herinkem vyraženou střelu Bartala - 0:6. O pět minut později se trefil po závaru do odkryté sítě počtvrté v zápase Simandl - 0:7. Gólový účat uzavřel v 85. minutě parádní ránou Bartal - 0:8.

Program zápasů našich mužstev

Kdy a kde hrají o nadcházejícím víkendu naše mužstva.

deník.cz: Lanžhot nezvládl klíčovou bitvu. Zbrojovce trefil výhru Polák v 91. minutě

Klíčový zápas. Fotbalisté Lanžhota v případě úspěchu mohli dotáhnout vedoucí rezervu Zbrojovky na rozdíl tří bodů, šlágr...

Kompletní přehled všech našich výsledků.