Přípravné | Sobota 29.02.2020

Sokol Lanžhot - 1. SC Znojmo

Branky: Lenhard, Kleiber

Ohlasy

Milan Volf, trenér 1.SC Znojmo FK: "Hrálo se na extrémně hrbolatém hřišti, nebylo to vůbec poválené, takže rozdíly se smazávaly. Přesto jsem byl s hrou v prvním poločas spokojen. Bohužel jsme se nedokázali prosadit gólově a domácí na nás vyrukovali až s brutálními fauly, které rozhodčí toleroval, takže je jasné, že kluci dostávali až strach. Ve druhém poločase, kdy jsme střídali, nebyla hra už tak kvalitní, jak v prvním poločase. Zase jsme neproměnili šance. Když už šel míč do brány, tak se zastavil téměř na brankové čáře v hromadě písku v bráně. První branku jsme obdrželi, když jsme nezvládli ofsajdovou situaci, kdy jsme vystavovali domácího hráče do ofsajdu a ten díky naší chybě sám postupoval na Filipa Jíchu. Druhá branka padla po naší hře vabank. Druhý poločas byl špatný, první poločas dobrý, ale terén nás šíleně limitoval."

Muži A | Středa 26.02.2020, 18:00
Líšeň B - Lanžhot