FC PBS Velká BítešSokol Lanžhot

1:0 (0:0)
Josef Říha | | muži

První prohra. Lanžhot padl na trávníku Velké Bíteše

V kombinované sestavě a s náhradním brankářem Hrnčiříkem nastoupili Lanžhotčané k boji o udržení druhé pozice v tabulce Divize D ve Velké Bíteši.

FC PBS Velká Bíteš:

Pelán - Mrňa, Urbánek, Loup, Šimončič - Bartoš (86. Dufek), , Merdita (64. Sznapka), Novotný - Traxl, Krula (67. Macek)

Hrnčiřík - Krejčíř, Otrísal, Včelka (83. Lenhard), Ciprys - Mikúšek, Hílek, Bartal, Pidruchnyi (72. Polách) - Sabler

Branka: 71. Urbánek

Žluté karty: 31. Mrňa, 42. Traxl, 78. Loup - 42. Krejčíř, 51. Ciprys, 72. Hílek, 84. Mikúšek, 89. Otrísal, 90. Polách

Červené karty: 85. Hílek

Rozhodčí: Fabeš Roman - Švehla Marek, Bělák Marek

Diváci: 785

Stadion: Velká Bíteš

Sokolům stále chyběli zranění Bárta se Simandlem, jen na lavičce zůstal Krajčovič s Klimešem a hrát nemohl ani vykartovaný Kleiber. Ve slavností atmosféře před téměř 800 diváky se bohužel Sokolům nedařilo, jak by si představovali. Nejtěsnější výhru domácím vystřelil v 71. minutě Urbánek, který se po standardce dostal z úhlu k zakončení z druhé vlny. Hořkou tečku měl vyhrocený zápas navíc pro hostujícího kapitána Hílka, který byl na udání domácích pět minut před koncem po druhé žluté kartě vyloučen za chybějící chránič holeně. Bude tak trenéru Dojčanovi chybět v příštím utkání, v nemž třetí Lanžhotčané v neděli od 10:30 hodin hostí Na Šlajsi šestý Žďírec nad Doubravou.

19 Mikúšek Peter O 90 0 1 0

deník.cz: Lanžhot nezvládl klíčovou bitvu. Zbrojovce trefil výhru Polák v 91. minutě

Klíčový zápas. Fotbalisté Lanžhota v případě úspěchu mohli dotáhnout vedoucí rezervu Zbrojovky na rozdíl tří bodů, šlágr...

Kompletní přehled všech našich výsledků.

Obrovská smůla. Zápas jara rozhodl gól v poslední minutě

Nemůže to mrzet více. Zápas druhého Lanžhota s první Zbrojovkou Brno „B“ rozhodla jediná branka, která navíc padla až v poslední...