7. kolo | Neděle 12.09.2021, 16:30 | Kobylí

Sokol Kobylí: Benda - Šebesta, Coufal, Kovář, Novák, Zeman, Chytka, Kupský,Eliáš, Šalásek, Sovadina / Zich, Blažej, Mazánek, Kocourek, Inwald, Hasík

Sokol Lanžhot B: Petrla M. - Trubač, Bača, Uher, Petrla R., Bátěk, Holobrádek, Říha, Tuček L., Tuček P., Venglovič / Uher, Ilčík, Bartoš

Aktuální články
Lanžhot jasně ovládl divizní derby, Břeclav doma deklasoval 5:1

První divizní body jsou doma. Ačkoliv šli do vedení už ve 2. minutě hosté z MSK, Lanžhot dokázal ve zbytku utkání svou dominanci na...

Pozvánka na fotbal

V druhém kole Moravskoslezské divize nás čeká okresní derby.Všichni jsou srdečně zváni!

denik.cz: Snová premiéra v divizi, Bohunice gólem v závěru sestřelily favorita z Lanžhota

Divizní premiéra fotbalistů Bohunic vyšla nad očekávání. Tým Lanžhota, který se v loňském ročníku umístil na třetí příčce...

denik.cz: Napínavá divize: Ambice mají na Lesné, mezi favority patří i další Jihomoravané

Nový ročník divize začíná

denik.cz: Lanžhot v Mol Cupu podlehl Hodonínu. Derby sledovalo 850 diváků

Lanžhot v MOL Cupu po prohře 0:3 končí. Favorizovaný Hodonín rozhodl ve druhé půli

MOL Cupem startují soutěže 2022/23

Permanentky 2022/23

Lanžhot držel s ligovou Skalicí krok téměř 80 minut. Nakonec v generálce prohrál 1:4