21. kolo, neděle 08.05.2022, 16:30

AFC HumpolecSokol Lanžhot

0:0 (0:0)

Torzo týmu uhrálo v Humpolci bod za bezbrankovou remízu

Fotbalisty Lanžhota stále trápí rozsáhlá marodka. Tentokrát odjeli do Humpolce jen v jedenácti hráčích a na střídání byl připraven už jen hlavní trenér Hílek, který se také na trávník v závěru podíval. Šlo ale spíše o taktické střídání, v tu dobu už Lanžhot hájil proti soupeři bezbrankovou remízu. Domácí měli více šancí v první půli, ale znovu Lanžhotčany podržel brankář Trubač. Lanžhot pak měl největší šanci ke konci zápasu, dokonce vstřelil branku, pro údajný ofsajd ale nebyla uznána. Z Vysočiny si tak veze bod, v tabulce divize D zůstává třetí s tříbodovou ztrátou na béčko Zbrojovky. Zároveň tím Lanžhotčané natáhli sérii bez porážky na čtyři utkání. V neděli 15. května ji budou chtít určitě prodloužit, doma od 16:30 hodin hrají proti osmé Velké Bíteši.