Hemzová - Damborská, Glogar, Glogarová, Hoďa, Očenášek, Němcová, Sztanková, Suský, Bartošová

Konrád - Ciprys J., Ciprys Š., Jakubec, Kacr, Lepka, Malý, Tomko, Zvonková, Palkovič, Karas, Uher D., Uher L.

Branky: Zvonková Marie 6x,  Kacr Sebastian, Lepka Patrik, Ciprys Štěpán

Stadion: Podivín

Komentář

Včera jsme odehráli mistrovské utkání v Podivíně s výsledkem 9:9, po poločase který jsme prohráli 4:2. Hráli jsme na extrémě malém hřišti. První poločas jsme děti nepoznávali. Vůbec jsme nevyužívali celou šířku hřiště, dávali si pomalé přihrávky a díky tomu jsme byli neusstále v souboji s protihráči.
Druhý poločas se to už zlepšilo a už jsme částečně předváděli fotbal, který po dětech chceme. Hlavně první čtveřice. Zrychlili jsme práci s míčem, začali si přihrávat a úspěšně zakončovat. Soupeř nás trápil bojovností a důrazem. Poslední dvě branky jsme dostali v dvouminutovém nastavení. Rozhodčí se zřejmě poučil u těch ligových. Za zápas musíme pochválit Marušku Zvonkovou, která bojovala jako lev.
Přejeme všem pěkné velikonoční pondělí.

Trenéři

Aktuální články

Výsledky všech našich mužstev

Jak si vedla naše mužstva od nejmenších po Áčko.

Krize nekončí. Také v Humpolci jsme tahali za kratší konec provazu

Kouzlo neporazitelnosti z první dvou třetin sezony je pryč, nyní je bohužel vizitkou áčka Lanžhota čtvrtá porážka z posledních pěti...