přípravné, sobota 04.02.2023, 10:00

FC MalackySokol Lanžhot

0:2 (0:0)

První výhra v přípravě. Lanžhot si poradil s Malackami

Až ve třetím přípravném utkání se áčko Lanžhota dočkalo vstřelené branky. Na umělé trávě v Plaveckém Štvrtku si svěřenci trenéra Hílka poradili v sobotu dopoledne se třetím týmem 4. slovenské ligy z Malacek 2:0. Po ne úplně dobrém a bezbrankovém prvním poločase prolomil střelecké mlčení po změně stran Lukáš Koprna a vedení Lanžhota poté pojistil další záložník Peter Balážik. Další přátelské utkání zimní přípravy odehrají Lanžhotčané o víkendu na trávníku béčka Líšně.

Žúrek (46. L.Tuček) - Šenk, Mikúšek, Milota, Ciprys - Bohdalík, Ravas, Krč, Balážik, Koprna - Malacka. Střídali: J. Vráblic, T. Kollár, T. Jirava, G. Gaňa.

Branky: 48. Lukáš Koprna, 72. Peter Balážik

Stadion: UT Plavecký Štvrtok

Jaroslav Hílek (trenér Lanžhota): „Stejně, jako jsme se my dokázali nahecovat na silnější soupeře na úvod přípravy, tak se Malacky dobře připravily na nás. Čekali jsme, že budeme fotbalově lepší, ale v první půlhodinu jsme nebyli dostatečně agresivní, nebyli jsme na balonu trpěliví, nebyl tam dostatečný klid, prostě to nebylo dobré. Ale od 30. do 85. minuty už jsme obraz hry zlepšili a vstřelili konečně i góly. Hlavní ale je, abychom zlepšili hru dozadu, hráli v obraně zodpovědně, naším hlavním úkolem tentokrát bylo neinkasovat. Celkově bychom rádi dostávali co nejméně gólů. Je před námi další týden tréninku a o víkendu nás čeká další přípravný zápas.“

Program zápasů našich mužstev

Kdy a kde hrají o nadcházejícím víkendu naše mužstva.

deník.cz: Lanžhot nezvládl klíčovou bitvu. Zbrojovce trefil výhru Polák v 91. minutě

Klíčový zápas. Fotbalisté Lanžhota v případě úspěchu mohli dotáhnout vedoucí rezervu Zbrojovky na rozdíl tří bodů, šlágr...

Kompletní přehled všech našich výsledků.