3. kolo, čtvrtek 17.09.2015, 17:00

FK ValticeSokol Lanžhot

Boris Didov |

První prohra st. přípravky ve Valticích

Brankář: Tuček V.
Sestava: Petrla V., Sedláček M., Kaňa A., Zobačová L., Létal M., Bača P.

branky: Sedláček Martin, Petrla Vladimír

Starší přípravka sehrála také své další mistrovské utkání ve Valticích. Soupeř byl vyspělejší, hlavně větší a co se stává pravidlem, soupeři jakoby si na nás vymysleli, že nám budou dělat malá hřiště. Možná jen neznají správné rozměry.

I tak jsme vedli a měli další brankové příležitosti na vyšší brankový rozdíl. V prvním poločase nás podržel hlavně brankář a nedal soupeři možnost skórovat. Ve druhém se nám až tak nevedlo a prohráli po našich hrubých chybách, kdy  jsem soupeři darovali laciné branky. Taky doplácíme na to, že je dětí málo.

Kde a kdy hrají naše mužstva o následujícím víkendu zápasy?