1. kolo, neděle 06.09.2015, 14:30

Slavoj PodivínSokol Lanžhot

1:9 (X:X)
Boris Didov |

Ml. přípravka si také poradila s Podivínem

Ml. přípravka si také poradila s Podivínem

Brankáři: Didov O., Uher L.
Sestava: Létal M., Uher V., Paulík Š., Dřevo L., Darmovzal D., Doležel J., Bartoš T., Bothig T.

Stadion: Podivín

V neděli jsme poprvé nastoupili k mistrovskému utkání v této sezóně, a to na hřišti soupeře z Podivína. Je to nový účastník soutěže a dosud jsme se s ním nepotkali. Naše domněnky se potvrdily a soupeř nastoupil s mladšími dětmi v obou věkových kategoriích. Tomu odpovídal i výsledek.

V utkání jsem od začátku dominovali, ale herní projev nebyl nic moc. Spíš nic než moc. Naši borci dokážou předvést daleko lepší hru. Snad tomu bylo vinou malého hřiště, které neodpovídalo rozměrům dané věkové kategorie. Navíc při utkání docela dost foukal vítr, takže to byla taková trma, vrma než fotbal.

Během zápasu jsme ještě půjčili Vaška Uhra na výpomoc st. přípravce, kde předvedl výborný výkon a patřil k oporám v obranných řadách. Jeho výkon je korunován hlavně díky jeho účasti na tréninkových jednotkách, a také díky jeho osobní trenérce. Co nesmí chybět, je jeho vůle.

Výsledek tedy výborný, hra se doufám zlepší již v následujícím utkání doma s Podlužím.

Kde a kdy hrají naše mužstva o následujícím víkendu zápasy?