2. kolo, sobota 12.09.2015, 13:00

Sokol LanžhotFKM Podluží

Boris Didov |

Vítězná vlna ml. přípravky

Brankáři: Didov O., Uher L.
Sestava: Paulík Š., Doležel J., Darmovzal D., Bartoš T., Bothig T., Hrnčíř A., Šťastný A.

FKM Podluží:

Prokop D., Lang L., Rosák T., Trčka O., Varga O.

branky: Darmovzal David 2x, Böthig Tobias

Stadion: stadion Na Šlajsi, Lanžhot

Za krásného sobotního odpoledne jsme nastoupili k domácímu mistrovskému utkání proti soupeři FKM Podluží. Pro ty, kteří neví, kdo se za tímto názvem schovává, jedná se o společné mužstvo vesnic Kostice, Tvrdonice a Týnec.
Již před utkáním jsme řešili problém se složením mužstva, kvůli absenci hráčů, jak z ml. přípravky, tak ze st. přípravky. Chyběla Lenka Zobačová ( st. př.) a Vašek Uher ( ml. př.). Proto jsme propůjčili Michala Létala do st. přípravky. S tím se budeme muset vyrovnat po celou sezónu.
Utkáni bylo vyrovnané a rozhodlo pouze využití brankových příležitostí. Musíme popravdě říct, že při nás stálo i docela štěstí. Střídali jsem dvě celé čtveřice, které byly rozděleny dle výkonnosti a fotbalové vyspělosti. Musíme ovšem s radostí konstatovat, že se prosadila i druhá čtverka, ve které se objevil poprvé také Alan Štastný. Je to mezi námi úplný nováček, ale vůbec se neztratil. Doufejme, že mu jeho zápal do hry vydrží. Pochvalu zaslouží všichni naši borci, protože dnes nikdo nevynechal jediný souboj a všichni bojovali, tak jak mají. Bohužel je také pravdou, že nám chyběli dva klíčový obránci bez kterých naše kvalita hry není taková, jakou umíme předvést.
Celkově kvalitní týmový výkon, hra se trochu zlepšila, ale pořád to není ono. Trochu víc máknem a bude to dobrý.
Pochvalu zaslouží také početná divácká kulisa. Děkujeme!!! Je super, že dětem fandí takový domácí kotel. Předvádí pak daleko lepší výkon a mají z toho velkou radost.

Kde a kdy hrají naše mužstva o následujícím víkendu zápasy?