Sokol LanžhotSK Vojkovice

7:0 (4:0)
Josef Říha | | muži

Lanžhot - Vojkovice 7:0

Domácím se podařilo odčinit minulou vysokou domácí prohru. Diváci tak viděli na Šlajsi oboustranně útočné představení a nakonec sedm branek v hostující síti. A to ještě zůstalo spousta příležitostí na obou stranách nevyužito.

Polach - Žaloudek, Trčka, Šenk (77. Petrla) - Hílek - Svoboda (72. Hrnčíř), Bartal, Kleiber, Žáček - Pálka (87. Trubač), Kacr

SK Vojkovice:

Sedláček - Kasprij, Lang, Horňák (81. Hýsek), Sklenář (46. Lipovský) - Kvarda, Kopečínský (46. Houdek), Poláček P., Buc - Poláček R. - Vacek

Branky: 20., 26., 40., 78. Pálka Tomáš, 45., 71. Kleiber Radim, 60. Kacr Viktor

Žluté karty: 27. Pálka, 37. Kleiber - 21. Kasprij

Rozhodčí: Tunka - Julínek, Špaček

Stadion: stadion Na Šlajsi Lanžhot

Hostující gólman se musel poprvé vytáhnout hned v úvodu, kdy těžkou hlavičku vlastního obránce vytěsnil z pod břevna na roh. Po čtvrthodině zamířil Bartal, střela však těsně minula levou tyč. Vzápětí na sebe poprvé upozornil Pálka, když na jeho hlavičku po rohovém kopu nikdo nedosáhl – 1:0. Po chvíli centroval ze strany Svoboda a Pálka se prosadil podruhé – 2:0. Poté se osmělili hosté, střela Langa však prolétla těsně vedle a dobrou příležitost Poláčka zlikvidoval Polach. To na druhé straně byl při chuti Pálka a dosáhl čistý hattrick, když se dokázal v minutě 39 prosadit mezi obránci – 3:0. V závěrečné minutě první půle pak domácí vyšachovali hostující obranu a Kleiber mohl do prázdné zvýšit již na – 4:0.
Hosté se poločasovým dvojím střídáním snažili vrátit do zápasu, útočné představení tak pokračovalo dál. Hned v úvodu dvakrát zahrozili hosté, příležitost Vacka zlikvidoval Polach, hlavička Poláčka lízla levou tyč jeho branky. To domácí byly tentokrát daleko produktivnější. Příležitost Kacra ještě lapil Sedláček, Svoboda hlavičkoval těsně vedle, po hodině hry však Kacr už nedal Sedláčkovi šanci – 5:0. Domácí ani poté nepolevovali, brankově se z dalších příležitostí prosadili ještě Pálka a Kleiber na konečných 7:0, Lanžhot tak dosáhl nejvyššího vítězství v krajském přeboru.