16. kolo, středa 25.04.2018, 16:30

FK MutěniceSokol Lanžhot

Mutěnice - Lanžhot 2 : 4

Po zlepšeném výkonu v druhé půlce vezeme z Mutěnic tři body.

FK Mutěnice:

Šupa - Čepil (77. Valíček), Kupčík,, Weigl, Maršálek H., Košťuřík, Drápal, Bíza (85. Lamáček), Michna, Koplík, Maršálek J.

Bartal R. - Kacr, Měřínský, Mikúšek, Rehák - Šenk, Hílek, Bartal T., Ciprys - Vrábel - Čambal

Branky:  18. Bíza Michal, 59. Maršálek Hynek - 46. Šenk Peter, 58. Ciprys Radoslav (pen.), 75. Měřínský Tomáš, 90. Čambal Lukáš

Žluté karty: 20. Maršálek H., 66. Košťuřík - 19. Hílek, 60. Měřínský, 67. Rehák

Rozhodčí: Mach Karel - Urbánek Martin, Kocman Jakub

Stadion: FK Mutěnice

Prvním semifinalistou krajského poháru je fotbalový celek Lanžhota. Ten se ve středu odpoledne zároveň v rámci šestnáctého kola krajského přeboru střetl na hřišti domácích Mutěnic. Ačkoliv Vinaři otevřeli v devatenácté minutě skóre utkání, s Lanžhotem nakonec prohráli 2:4.
Ke dvěma gólům Lanžhota přispěl domácí gólman Šupa. Jedna z branek padla z penalty. "Samozřejmě jsme věděli, že dojel lídr soutěže. Vzhledem k soupeřovým výsledkům jsme s nimi nemohli hrát otevřenou partii. Museli jsme myslet na zadní kolečka," řekl trenér Mutěnic Petr Zemánek.
Poslední minuty zápasu si zkušený tým Lanžhotu pohlídal. V devadesáté minutě po akci z levé strany ještě konečné vítězství hostů zpečetil Čambal. "I když jsme dostali třetí branku, pořád jsme bojovali. Myslím si, že kluci odvedli dobrý výkon a utkání bylo dramatické až do konce. S výsledkem spokojený nejsem, ale s hrou a bojovností ano," ukončil kouč Zemánek.
Zdroj: Lucie Bydžovská, Hodonínský deník

Záznam zápasu:

3 Měřínský Tomáš O 90 1 1 0
5 Hílek Jaroslav Z 90 0 1 0
6 Kacr Viktor U 90 0 0 0
11 Čambal Lukáš U 90 1 0 0
12 Bartal Tomáš Z 90 0 0 0
13 Šenk Peter O 90 1 0 0
14 Rehák Stanislav O 90 0 1 0
16 Vrábel Mário U 90 0 0 0
17 Ciprys Radoslav Z 90 1 0 0
19 Mikúšek Peter O 90 0 0 0

Kde a kdy hrají naše mužstva o následujícím víkendu zápasy?