Boris Didov | | mládež

Zimní příprava v plném proudu

Halová liga starších žáků ve Valticích

Již třetího, ze čtyř uspořádaných turnajů halové ligy ve Valticích se zúčastnili naši starší žáci U15. Kluci si sami vybrali, zda se zúčastní a jednoznačně se shodli. Snad tušili, že se jim bude dařit a nejen dle výsledků. Herní projev kluků je opravdu pěkný a k němu se přidali i výsledky. Budeme doufat, že si to odnesou i na velké hřiště. Turnaje se účastní týmy OFS Břeclav, které v soutěži hrají různé soutěže, a tak máme srovnání jak s týmy z nižších, tak vyšších soutěží.
V posledním turnaji jsme pouze jednou prohráli s Lednicí 3:5, když jsme vedli 2:0. Následující 3 utkání jsme vyhráli a celkově jsme obsadili 3. místo. Toto umístění nám také patří v celé halové lize.