Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

denik.cz: Totka v premiéře zařídil vítězství. Lanžhot si vyšlápl na Bohunice

20.03.2023 | Josef Říha

Obrovský přínos. Slovenský záložník Marko Totka prokázal při své premiéře po návratu do Lanžhota, že je rozdílový hráč. Gólem a asistencí se podepsal pod sobotní vítězství Sokola 3:0 nad Tatranem Bohunice. „Kluci jsou strašně zodpovědní a poctiví, hodně na nich bylo vidět, že chtějí doma před diváky uspět a nastartovat jarní mistráky správným směrem," řekl pro klubový web lanžhotský kouč Jaroslav Hílek.

Přestože Lanžhot po prvním poločase vedl zásluhou Totky a Balážika 2:0, domácí stratég měl k předvedené hře svého týmu připomínky. „V prvním poločase jsme měli svázané nohy, kazili jsme lehké balony, ty nám zbytečně odskakovaly. O poločase jsem klukům v kabině říkal, ať hrají bezpečně dozadu, ostražitě, ale ne zase zakřiknutě nebo nervózně. Protože se nám už několikrát stalo, že jsme se vedení lekli a ve vyhraném zápase nakonec ztratili body," netajil domácí trenér.
Ve druhé půli však po Totkově přihrávce pečetil výhru 3:0 Tomáš Ravas. „Soupeře jsme do ničeho vážného nepustili. I když byl závěr emotivní, utkání jsme dotáhli do vítězného konce," dodal Hílek.
Lanžhot se výhrou naladil na sobotní derby v Břeclavi, které je na programu od čtvrt na jedenáct dopoledne. „Do derby s Břeclaví půjdeme jako do každého jiného utkání, ale samozřejmě chceme uspět. Proti MSK se nám tradičně daří, tak doufám, že to v dalším kole potvrdíme," uzavřel lanžhotský lodivod.

Zdroj: Kryštof Neduchal, https://breclavsky.denik.cz

 
Aktuální články
denik.cz: Tasovičtí fotbalisté odehráli proti Lanžhotu utkání plné konců

Fotbalisté divizních Tasovic zavřeli dveře za sezonou 2022/2023. Sokolové doma v posledním utkání remizovali s Lanžhotem 3:3.

 
1. fotbalový košt vína - Ukončení sezony

Zveme tímto všechny fotbalové fanoušky, stejně jako fanoušky dobrého pití na 1. fotbalový košt vína v Lanžhotě, který bude současně...

 
Program závěrečných zápasů

Ani jsme se nenadáli a máme tady závěrečné soutěžní zápasy sezony 2022/23.

 
Výsledky našich mužstev v uplynulém týdnu
 
denik.cz: Lanžhot dál drží jarní neporazitelnost. Krč nasměřoval Sokol ke třetí příčce
 
Udělal jsem správný krok, pochvaluje si angažmá v Lanžhotě Bogdalík
 
Program našich zápasů
 
deník.cz: Speřice se dostaly do knihy rekordů. Oslavu jim překazil Lanžhot
 
Přehled výsledků našich mužstev
 
Na jaře stále neporažen. Tři body veze Lanžhot i ze Speřic
 
Utkání
Muži A | pátek 09.06.2023, 17:00
26. kolo
3:3
Tasovice - Lanžhot
 
 
© eSports s.r.o. & TJ Sokol Lanžhot; +420777944491; fotbal.lanzhot@seznam.cz RSS