13. kolo, pondělí 24.10.2022, 15:00

FKM PodlužíSokol Lanžhot

5:1 (2:0)
Josef Říha | | mládež

mladší žáci Podluží-Lanžhot - ohlasy

Ohlasy na derby mladších žáků

FKM Podluží:

Mitvalský - Rampáček, Zugar, Luňák, Brázda, Fojtík, Lishchyna, králová (K), Silný, Janulík, Hřebačka, Hes, Cvrček, Král, Machálek, Mustafa

Sokol Lanžhot:

Šesták – Balga, Kubát, Jelínek, Darmovzal, Pavelka, Moravec (K), Uher, Bača, Bartoš, Řezníček, Bačová, Blažej

Branky: 29., 48. a 54. Lishchyna Oleksii, 16. a 42. Mustafa Samir - 52. Bartoš Vít

Rozhodčí: Čápek Josef

Diváci: 50

Stadion: Tvrdonice

Ohlasy

FKM Podluží:

FKM Podluží: Netradičně pondělí, pěkné počasí a částečné omluvenky ze škol, aby kluci a holka :-D, mohli přijít na hřiště už ve 14.00H.
Derby jsme chtěli moc vyhrát a pomohl nám k tomu klarinet a Samir. Díky klarinetu byla velká sranda už v kabině a od začátku měli proto kluci perfektní náladu. To je tak, když si Vítek vezme na fotbal baťoh do hudebky a místo kopaček vytáhne klarinet. A druhá věc, která nám pomohla (za což musíme poděkovat trenérům starších žáků, byl Samir Mustafa, který ještě pořád může věkově hrát i za mladší žáky. Se Samirem na hřišti si hráči více věří, jsou ve všem rychlejší, protože vědí, že se o něj můžou opřít.
První půli jsme na soupeře vlítli a po prvních deseti minutách jsme mohli vsítit tři branky. Jedna kombinace střídala druhou a skóre jsme otevřeli v 16. minutě Samirem Mustafou. Všechno jsme si hlídali, obrana pracovala výborně a soupeře do ničeho nepustila. V první půli ještě střílí branku Oleksii Lyshchyna. Ve druhé půli jsme hru stále kontrolovali pohlednými akcemi. Z jedné takové zvyšuje na 3:0 opět Samir Mustafa a po domluvě jej střídáme, aby byl připraven ještě na zápas starších žáků. V závěru po dvou individuálních akcích dává dvě branky Oleksii Lyshchyna.
Moc krásný zápas, pěkné derby, všichni naši hráči makali a po zásluze máme další vítězství. Děkujeme.
Trenéři   MD , ZK
Zdroj: fkmpodluzi.cz

Aktuální články

Výsledkový souhrn všech našich mužstev

Jak si vedla o uplynulém víkendu naše mužstva..

Z Velké Bíteše se vrací Lanžhotčané s bodem. V divizi neprohráli už 11 měsíců

V nedělním souboji fotbalistů Velké Bíteše a Lanžhota si body týmy spravedlivě podělily. Po bezbrankové první půli se v 55. minutě...

Program zápasů našich mužstev

Kdy a kde hrají o víkendu naše mužstva.