10. kolo, sobota 01.04.2023, 10:30

Sokol LanžhotSokol Březí

Konrád - Ciprys J., Ciprys Š., Jakubec, Kacr, Lepka, Malý, Tomko, Zvonková, Palkovič, Karas, Uher D., Uher L.

Sokol Březí:

Štoudek A. - Štoudek L., Svobodová, Novák, Bedřich, Bachan, Dalajka, Zezulka, Schnelly, Rakovský

Branky: Zvonková Marie 4x, Kacr Sebastian, Ciprys Štěpán, Lepka Patrik, Holomek Aleš, Malý Matouš

.

Stadion: stadion Na Šlajsi, Lanžhot

Dnes jsme odehráli první mistrovské utkání proti Březí. Za první polovinu jsme byli na naše neskutečně hrdí, co předváděli na hřišti. A to ne jenom první čtveřice,ale všichni. Hráli po zemi, krásně si přihrávali, prostě byla radost se na to dívat.
Bohužel druhý poločas jsme se přizpůsobili hře soupeře a už to nebyla taková paráda. S míčem jsme pracovali pomalu a celkově to bylo nemastné, neslané. Každopádně za první poločas všem hráčům moc děkujeme.
Trenéři

Kde a kdy hrají naše mužstva o následujícím víkendu zápasy?