11. kolo, neděle 09.04.2023, 13:30

Slavoj PodivínSokol Lanžhot

Slavoj Podivín:

Hemzová - Damborská, Glogar, Glogarová, Hoďa, Očenášek, Němcová, Sztanková, Suský, Bartošová

Konrád - Ciprys J., Ciprys Š., Jakubec, Kacr, Lepka, Malý, Tomko, Zvonková, Palkovič, Karas, Uher D., Uher L.

Branky: Zvonková Marie 6x,  Kacr Sebastian, Lepka Patrik, Ciprys Štěpán

Stadion: Podivín

Včera jsme odehráli mistrovské utkání v Podivíně s výsledkem 9:9, po poločase který jsme prohráli 4:2. Hráli jsme na extrémě malém hřišti. První poločas jsme děti nepoznávali. Vůbec jsme nevyužívali celou šířku hřiště, dávali si pomalé přihrávky a díky tomu jsme byli neusstále v souboji s protihráči.
Druhý poločas se to už zlepšilo a už jsme částečně předváděli fotbal, který po dětech chceme. Hlavně první čtveřice. Zrychlili jsme práci s míčem, začali si přihrávat a úspěšně zakončovat. Soupeř nás trápil bojovností a důrazem. Poslední dvě branky jsme dostali v dvouminutovém nastavení. Rozhodčí se zřejmě poučil u těch ligových. Za zápas musíme pochválit Marušku Zvonkovou, která bojovala jako lev.
Přejeme všem pěkné velikonoční pondělí.

Trenéři

Kde a kdy hrají naše mužstva následující zápasy.