Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
16. kolo | sobota 13.05.2023, 10:30 | stadion Na Šlajsi, Lanžhot
 

Sokol Lanžhot - FC Pálava Mikulov

6:13

4:7

Branky: Zvonková Marie 2x, Lepka Patrik 2x, Ciprys Štěpán, Malý Matouš

Diváci: 50

Sokol Lanžhot: Konrád - Ciprys J., Ciprys Š., Kacr, Lepka, Malý Š., Tomko, Zvonková, Palkovič, Karas, Uher D., Hekl, Holomek, Malý M.

FC Pálava Mikulov: Bábíček, Barta, Blanař, Hlávka, Medvecký, Moravanský, Úlehla, Vala, Famfrla, Brabec, Polach, Bíza, Klimeš

Komentář
 
 
 

Mladší přípravka. Minulý týden jsme odehráli dva zápasy . Proti Rakvicím jsme vyhráli a byla radost se na děti radost dívat. V zápase bylo nasazení, bojovnost a fotbalovosti. Rychle jsme pracovali s míčem, dávali jsme balón rychle od nohy a branky jsme dávali po krásných nahrávkách, nebo individuálních akcích. V neděli proti Mikulovu jsme prohráli,ale na rozdíl od soupeře snažili hrát hrát kombinační fotbal. Bohužel nám v tomto zápase trvalo dlouho než jsme zpracovali balón a přihráli. Soupeř běhal ve skupině a jelikož jsme dlouho drželi balón, tak nám většinu střel i nahrávek zablokovali. A je potřeba,aby se hráči počínaje brankářem, až po posledního hráče soustředily na zápas. A rozmohl se nám jeden nešvar. Někteří jsou naštvání , že druhý vstřelí více branek než on. A pak jsou otrávení a nehrají na co mají. Jiní zase musí vstřelit za každou cenu branku i když mají lépe postaveného spoluhráče a před ním jsou tři protihráči. V neděli jsem byl emotivnější za což se omlouvám. Ale chválíme děcka , že se snažíme hrát fotbal a nepraskáme balóny z první, jako většina soupeřů, co hrají proti nám.

Trenéři

Aktuální články
denik.cz: Tasovičtí fotbalisté odehráli proti Lanžhotu utkání plné konců

Fotbalisté divizních Tasovic zavřeli dveře za sezonou 2022/2023. Sokolové doma v posledním utkání remizovali s Lanžhotem 3:3.

 
1. fotbalový košt vína - Ukončení sezony

Zveme tímto všechny fotbalové fanoušky, stejně jako fanoušky dobrého pití na 1. fotbalový košt vína v Lanžhotě, který bude současně...

 
Program závěrečných zápasů

Ani jsme se nenadáli a máme tady závěrečné soutěžní zápasy sezony 2022/23.

 
Výsledky našich mužstev v uplynulém týdnu
 
denik.cz: Lanžhot dál drží jarní neporazitelnost. Krč nasměřoval Sokol ke třetí příčce
 
Udělal jsem správný krok, pochvaluje si angažmá v Lanžhotě Bogdalík
 
Program našich zápasů
 
deník.cz: Speřice se dostaly do knihy rekordů. Oslavu jim překazil Lanžhot
 
Přehled výsledků našich mužstev
 
Na jaře stále neporažen. Tři body veze Lanžhot i ze Speřic
 
Utkání
Muži A | pátek 09.06.2023, 17:00
26. kolo
3:3
Tasovice - Lanžhot
 
 
© eSports s.r.o. & TJ Sokol Lanžhot; +420777944491; fotbal.lanzhot@seznam.cz RSS